Сьогодення

Ні! — капітуляції

Хмельничани приєдналися до акцій  протесту проти “формули Штайнмаєра”

Своє “Ні!” капітуляції сказали й хмельничани. Ще 2 жовтня небайдужі містяни, громадські організації та ветерани АТО провели мітинг біля ТЦ “Дитячий світ”, де різко висловилися щодо позиції України в цілому та президента Зеленського зокрема. Вони переконані, що підписання “формули Штайнмаєра” президентом — це здача інтересів країни, легітимізація анексії Криму, зняття санкцій з Росії, друге Придністров’я тощо.
А вже в суботу, 6 жовтня, на хмельницькому майдані Незалежності в унісон з усіма містами України відбулась всеукраїнська аполітична акція протесту проти підписання “формули Штайнмаєра”. Люди різних поколінь тримали в руках лише державні прапори та плакати.
“Ця акція проходить одночасно в багатьох містах України. Її мета — показати владі, що люди не підтримують капітуляцію України перед Росією. Бо підписання “формули” — це справжня капітуляція, — наголосив співорганізатор акції протесту Андрій Кухта. — “Формула Штайнмаєра” не враховує інтересів України, а є поступкою Росії й терористам. За нею вибори на окупованих територіях мають відбутися без контролю української влади, без українських спостерігачів і партій”.
Акція минула без будь-яких сутичок та агресії. Переважна більшість людей прийшла на мітинг після того, як дізналася про погодження Україною в Мінську “формули Штайнмаєра”, дехто приєднався, проходячи поруч, але вимога в усіх одна: не допустити капітуляції перед Росією та здачі українських інтересів.
“Формула Штайнмаєра” — це фактично легалізація виборів на Донбасі без виведення російських військ і закриття кордону з країною-агресором. Це є великою небезпекою для незалежності України. Тому хочемо закликати президента Зеленського, щоб він не зробив непоправного”, — наголосив учасник протесту Микола Варгатий.
Завершилась акція виконанням Державного гімну. Крім того, організатори закликали присутніх й надалі проявляти активну громадянську позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *