Спорт

Перемога в Греції

Нещодавно у грецькому місті Салоніки відбувся чемпіонат Європи з боротьби Кураш серед дорослих. Кураш — традиційний вид спорту тюркських народів — башкирів, татарів та чувашів. Це змагання полягає у боротьбі двох суперників на поясах.
У змаганнях у Греції взяли участь понад 150 учасників з 13 країн, серед яких — вихованці Хмельницької ДЮСШ “Динамо”.
Нашому земляку Олексію Жижанову не було рівних у ваговій категорії 81 кілограм. Борець змагався у чотирьох сутичках і всі виграв. Азарт та натхнення на успішну гру в ньому розпалила перемога над грузинським суперником. Друга сутичка для Олексія Жижанова була непростою, адже боровся з колегою по команді — киянином Сергієм Гурою. У півфіналі боєць легко переміг господаря турніру, а фінал завершився для нього перемогою над представником Молдови — чемпіоном світу з самбо Юрієм Лецом.
Срібло у ваговій категорії 73 кілограми на змаганнях здобув ще один хмельничанин Мирослав Гремячев.