Соціум

Свято олімпійського прапора

У Хмельницькому на честь Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) відбулася церемонія “Свято олімпійського прапора”.

У Хмельницькому на честь Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) відбулася церемонія “Свято олімпійського прапора”.

Напередодні відкриття ХІІ ЄЮОФ за сприяння Хмельницького обласного відділення НОК України на ковзанці “Льодовий період” хокеїсти місцевої дитячої команди “Проскурів-Барс” з почуттям патріотизму та гордості за успіхи вітчизняних спортсменів підняттям прапора Національного олімпійського комітету України та Державного прапора України засвідчили підтримку юним посланцям нашої держави на цей престижний спортивний форум.
Під час урочистостей до хокеїстів звернулися голова обласного відділення НОК України Юрій Краснюк та його перший заступник Віктор Флентін, голова обласної федерації хокею Сергій Мандзій. Вони розповіли про досягнення українців на попередніх  олімпійських фестивалях, відзначили зростання інтересу до окремих видів спорту в регіоні, зокрема хокею, згадали подолян-переможців ЄЮОФ-2011: легкоатлеток Марину Бех та Олену Сідорську, дзюдоїста Антона Савицького. І хоча у нинішньому складі збірної хмельничан немає, та вболівати за кожного з 21 співвітчизника земляки налаштовані палко. Дворазовий учасник зимових олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Олександр Бортюк закликав молодь ставити перед собою високі цілі і досягати їх клопіткою працею. Він вручив гравцям команди нагородну олімпійську атрибутику, зокрема й талісман національної збірної — олімпійського лелеку.
Наприкінці заходу всі присутні одностайно побажали кожному юному українському олімпійцю вдалого виступу на засніжених трасах та льодових аренах Австрії і Ліхтенштейну.
Після спільного фотографування на згадку хокеїсти провели показове тренування.
Наш кор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *