Соціум

Стаднік — “золотий”, Олійник — “бронзовий”

В Одесі завершився міжнародний турнір з вільної боротьби “Чорне море-2011”, який став одним із головних етапів підготовки і відбору до київського міжнародного турніру та ліцензійного чемпіонату світу, останній відбудеться у вересні в Туреччині.

Змагання проходять з 1975 року і збирають провідних борців з найближчих європейських країн. Виступили на ньому і двоє хмельницьких борців. Лідер української збірної та срібний призер Олімпійських ігор Андрій Стаднік прогнозовано став кращим у ваговій категорії до 66 кг. У фіналі йому протистояв угорський спортсмен Георгій Вьоллєр.

Інший хмельничанин Павло Олійник змагався за медаль у ваговій категорії до 96 кг. Путівку в фінал він відстояти не зумів, а тому боровся за третє місце. Бронзу наш представник виборов у призера пекінських Олімпійських ігор Тараса Данька.