Соціум

Хмельничани Владислав Вєтошкін і Мігель Оганесян — кращі боксери країни

На чемпіонаті України з боксу серед молоді, що завершився у Кіровограді, двоє вихованців хмельницького боксу стали чемпіонами та ще один здобув бронзову нагороду.

Найвищі сходинки п’єдесталу підкорилися вихованцям обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Владиславу Вєтошкіну та Мігелю Оганесяну. Обоє хлопців займаються в тренера Івана Яструба.

Владислав, який виступав у ваговій категорії до 52 кг, у фінальній зустрічі здолав Максима Горба. Бій хмельничанина з полтавчанином закінчився з рахунком 7:3.

Мігель виграв золото у ваговій групі до 60 кг. Вирішальну сутичку він провів із представником Львова Іваном Романовим. Перемогу нашому спортсмену забезпечила більш ніж переконлива перевага — 10:2.

До трійки кращих серед боксерів до 91 кг потрапив представник ДЮСШ №2 “Авангард” Михайло Мельницький. Вихованець Анатолія Чумакова бронзову медаль відвоював у Ігоря Черниша з Херсонщини.

Окрім цього, хмельницького тренера Дмитра Лазарєва було визнано одним з кращих суддів чемпіонату.