Вівторок, лютого 20, 2018

У бібліотеці будували країну мрії

Урок на завтра

Познайомитися та поспілкуватися за навчальною настільною грою “Країна гідності” днями запросила хмельничан бібліотека-філія №11. Під час гри команди вчилися вибудовувати чітку стратегію соціальної політики країни.

За ігровими столами зустрілися представники міської влади, поліцейські, спеціалісти центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, старшокласники СЗОШ №27 та учні ВПУ №11.

Приємними враженнями поділився депутат міської ради Олександр Василишин: “Майже всю гру відбувалася жвава дискусія з молоддю. Приємно, що вона готова впевнено відстоювати власну думку. Дуже сподобалися поліцейські, які не тільки слідкують за порядком, а й обізнані в сучасних суспільних тенденціях та праві. Добре, що бібліотека впроваджує такі інноваційні неформатні заходи, які стають містками для плідного діалогу різних спільнот”.

“Цікаво було працювати та будувати країну мрій саме з патрульними поліцейськими. Між нами точилася запекла суперечка, але ми таки дійшли до спільного рішення”,  — зазначив учень ВПУ №11 Олексій Гнідко.

Захід входить до програми “ПОЛіС”, яка діє за підтримки та сприяння Міжнародної організації IREX з метою налагодження співпраці між поліцією та громадою. Тож міські бібліотеки і далі організовуватимуть подібні заходи у рамках програми.

Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотекою-філією №11

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info