Понеділок, березня 19, 2018

Перемоги клубу “Юний журналіст”

Урок на завтра

28 грудня хмельницьких юних журналістів разом із переможцями з усієї України запросили на церемонію нагородження Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я ― журналіст”.

 

Незмінними організаторами конкурсу, в якому ми беремо участь п’ятий рік поспіль, є видавничий дім “ОГО”, управління освіти та науки Рівненської облдерж-адміністрації і кафедра журналістики Національного університету “Острозька академія”.

Отож ми побували у передноворічному Києві, сфотографувалися біля головної ялинки країни, перейнялися святковим настроєм. Церемонія нагородження відбулась у Національній спілці журналістів України.

Секретар спілки журналістів Віталій Голубєв привітав учасників конкурсу і підкреслив, що велика кількість робіт ― 364, надісланих на конкурс у 2017-ому, вражає і демонструє прозорість творчих змагань.

У конкурсі три номінації: стаття, фото і відео. Хмельницький прес-клуб “Юний журналіст” здобув два треті місця у номінаціях стаття (Євгенія Соболєва) і відео (Діана Колісник та Ірина Совальська), а ще нашого керівника Ольгу Валькову нагородили за підготовку переможців конкурсу “Я ― журналіст”. А наша Женя Соболєва надіслала свою конкурсну роботу аж з Техасу, де зараз навчається за програмою обміну. Де тільки нас немає!

Своїми враженнями поділився учасник конкурсу Руслан Овчаренко:

“Я приїхав з міста Ромни Сумської області. Взагалі навчаюся на будівельника, а ще співаю. Якось зайшовши до кабінету, де готують нашу газету “Калейдоскоп”, подумав: “Чом би й мені не спробувати себе у ролі журналіста?” Я написав свою першу статтю, після її виходу мені стало цікаво”.

А хмельницькі юні журналісти і надалі плідно працюватимуть, адже це їм справді до душі, а ще подобається перемагати в конкурсах та отримувати заслужені нагороди.

Ірина СОВАЛЬСЬКА, прес-клуб “Юний журналіст”

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info