Понеділок, лютого 19, 2018

Отримали дипломи й учасники АТО

Урок на завтра

Днями у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі університету “Україна” відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітніх рівнів магістра, спеціаліста, бакалавра та молодшого спеціаліста.

 

Цього святкового дня документи про вищу освіту державного та європейського зразків вручили 193 випускникам інституту й коледжу, з яких 35 отримали дипломи з відзнакою, 10 студентів з особливими потребами, 13 учасників бойових дій. Більшість цих випускників виявили бажання продов-жити навчання на вищих освітніх рівнях.
Вітаючи студентів, директор інституту Михайло Чайковський зауважив, що виш є першопрохідцем та лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців з соціальної роботи, фізичної реабілітації, документознавства та інформаційної діяльності.
Інститут нині є лідером з набору на перший курс серед недержавних вишів області. У закладі навчається більше тисячі студентів, з яких 7% — це молодь з особливими потребами та понад 100 — учасники АТО. Для студентів, які беруть участь в антитерористичній операції, діє гнучка система знижок, зокрема 50% фінансування навчання учасників АТО — хмельничан здійснюється коштом місцевого бюджету. Наразі вирішується питання щодо подібного фінансування учасників АТО — мешканців краю з обласного бюджету.
На урочистостях випускників привітали секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, директор регіонального відділення фонду соціального захисту інвалідів Василь Карапозюк.
А дипломи з відзнакою першими отримали випускники, які боронять мир та спокій у зоні проведення антитерористичної операції.
Наш кор.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info