Понеділок, березня 19, 2018

Урок на завтра

Хмельницька молодь об’єднала Україну

Урок на завтра

У бібліохабі центральної міської бібліотеки відбувся перший історичний батл “Об’єднай Україну”. Учасники грали в історичну настільну гру “100 років боротьби”, розроблену Українським інститутом національної пам’яті до 100-річчя Української революції 1917-1921 років. Метою гри є символічно й знаннями об’єднати в одну державу всі українські землі.

Читати далі: Хмельницька молодь об’єднала Україну

 

Тести ЗНО у 2018 році складатимуть по-новому

Урок на завтра

Випускники шкіл і ті, хто хоче вступити цього року на навчання до вищих навчальних закладів, повинні подати документи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Реєстрація на ЗНО-2018 триває з 6 лютого до 19 березня. Вносити зміни до реєстраційних даних можна до 2 квітня. Самі ж тестування відбудуться з 22 травня до 13 червня. Про нововведення та особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році наша розмова з Іриною КОВАЛЬЧУК, методистом Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Читати далі: Тести ЗНО у 2018 році складатимуть по-новому

   

Традиційна екскурсія міською радою

Урок на завтра

Минулої п’ятниці п’ятикласники НВК №6 завітали на екскурсію до міської ради. Гостей тут зустріли теплом і ласкавою усмішкою керуючого справами виконавчого комітету, ініціатора цього вже традиційного заходу Юлії Сабій.

 

Читати далі: Традиційна екскурсія міською радою

   

У бібліотеці будували країну мрії

Урок на завтра

Познайомитися та поспілкуватися за навчальною настільною грою “Країна гідності” днями запросила хмельничан бібліотека-філія №11. Під час гри команди вчилися вибудовувати чітку стратегію соціальної політики країни.

 

Читати далі: У бібліотеці будували країну мрії

   

Перемоги клубу “Юний журналіст”

Урок на завтра

28 грудня хмельницьких юних журналістів разом із переможцями з усієї України запросили на церемонію нагородження Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я ― журналіст”.

 

Читати далі: Перемоги клубу “Юний журналіст”

   

Сторінка 1 з 37

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info