Четвер, січня 18, 2018

Урок на завтра

Перемоги клубу “Юний журналіст”

Урок на завтра

28 грудня хмельницьких юних журналістів разом із переможцями з усієї України запросили на церемонію нагородження Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я ― журналіст”.

 

Читати далі: Перемоги клубу “Юний журналіст”

 

Різдво на іншому кінці світу

Урок на завтра

Мої асоціації з Різдвом — це сніг, родина та кінострічка “Один удома”. Я дуже чекала зимового періоду мого року по обміну в Америці, бо так хотілося дізнатися, а як же святкують Різдво на Батьківщині Кевіна — головного героя улюбленого фільму.

 

Читати далі: Різдво на іншому кінці світу

   

У центрі уваги — позашкільна освіта

Урок на завтра

Головним питанням порядку денного розширеного засідання виконавчого комітету міської ради була позашкільна освіта. Про роботу департаменту освіти і науки щодо дотримання та забезпечення її організації доповідав його директор Роман Миколаїв.

Читати далі: У центрі уваги — позашкільна освіта

   

Виховує музикою і теплим словом

Урок на завтра

Улюблені історії про Вусатого няня і Трьошкіна з “Джентельменів удачі” показали, яким турботливим може бути чоловік-вихователь. Стереотипи про те, що в дитячому садку правлять жінки, були зруйновані. Але й досі професію педагога, вихователя представники сильної статі обирають нечасто. Винятком є музичний керівник дитячого садка №36 “Вербиченька” Віктор Муржак, котрий уже три роки працює з дошкільнятами. Молодий, чуйний і мудрий вихователь вчить дітей не тільки музики, а й життя. Віктор Ігорович або Баян Ігорович, як його жартома називають вихованці, омріяну професію здобув у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

Читати далі: Виховує музикою і теплим словом

   

“Світле свято Великодня!” очима юних художників

Урок на завтра

Мотивування юних митців Хмельницького та організація творчих конкурсів напередодні великих свят уже стала гарною традицією. Тож днями народний депутат Сергій Мельник відзначив учасників конкурсу дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва “Світле свято Великодня!”.

Читати далі: “Світле свято Великодня!” очима юних художників

   

Сторінка 1 з 36

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info