Вівторок, лютого 20, 2018

У прикордонній академії відкриють нові спеціальності

На варті

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького відбулося розширене засідання вченої ради, під час якого підсумували роботу закладу в минулому році й розглянули завдання на 2018-й.

Директор департаменту особового складу адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Микола Манчій розповів про ситуацію на державному кордоні, основні виклики та завдання офіцерів-прикордонників. Більшість із них пов’язані з війною на сході України і тимчасово окупованими територіями.

За його словами, впродовж минулого року основні зусилля спрямовувалися на нарощування щільності охорони кордону, вдосконалення структури відомства, реформування мобільних сил і резервів, технічне переоснащення. Крім того, були створені Донецько-Луганське регіональне управління та Лисичанський прикордонний загін, розпочато реорганізацію відділів прикордонної служби.

“Основними загрозами у прикордонній сфері залишаються форми ведення гібридної війни, адже агресор застосовує їх і за межами окупованих територій, — розповідає Микола Манчій. — Зокрема в жовтні 2017 року на контрольованій ділянці кордону з Росією підірвалися на смерть на фугасі двоє наших військовослужбовців. Загалом за чотири роки війни загинули 69 прикордонників, 429 поранено,  п’ятеро вважаються зниклими безвісти”. Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України.

Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук переконаний, що в складних суспільно-політичних умовах країни та чергового загострення ситуації у зоні проведення АТО головним завданням навчального закладу є якісна підготовка майбутніх офіцерів. Тому в навчальному закладі цьогоріч будуть відкриті нові спеціальності.

“Ми переформатовуємо нашу діяльність відповідно до викликів сучасності. Вводимо нові спеціальності — офіцери мобільних підрозділів, офіцери-дільничні інспектори прикордонної служби, офіцери адміністративно-юридичного провадження... Загалом обсяг державного замовлення збільшиться на 20 відсотків”, — наголосив Олег Шинкарук.

Микола Манчій і Олег Шинкарук також вручили нові звання та нагороди співробітникам академії.

Андрій ЯЩИШЕН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info