Четвер, січня 18, 2018

На варті

25 років академія готує прикордонників

На варті

Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького цьогоріч виповнилося 25 років. Урочистості з цієї нагоди відбулися 14 грудня в обласній філармонії.

Читати далі: 25 років академія готує прикордонників

 

Сучасні методи реабілітації учасників АТО

На варті

Минулого четверга в Хмельницькому інституті соціальних технологій “Україна” під час “круглого столу” “Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО” обговорювали шляхи фізичної, соціальної та психологічної реабілітації українських воїнів. На захід завітали представники вищих навчальних закладів, влади та духовенства, медики, громадські активісти і, звичайно, самі учасники АТО.

Читати далі: Сучасні методи реабілітації учасників АТО

 

За сприяння Збройним Силам України

На варті

Відома подільська волонтерка Оксана Радушинська удостоєна відзнаки Міністерства оборони України. Як зазначено в Наказі міністра оборони генерала армії Степана Полторака, “За значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності ЗСУ, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру нагородити голову ГО “Творча сотня “Рух до перемоги” Радушинську Оксану Петрівну медаллю “За сприяння Збройним Силам України”.
Нагадаємо, з квітня 2014 року Оксана веде активну благодійну волонтерсько-культурологічну діяльність на всебічну підтримку української армії. Регулярно здійснює виїзди в АТО. За волонтерську діяльність уже нагороджена відзнакою командира бригади тактичної авіації ім. Петра Франка, медаллю “За вірність національній ідеї”, низкою подяк від командирів військових частин, грамотою командувача Повітряних Сил ЗСУ. У січні цього року нагороджена орденом “За розбудову України”.
Сергій ГРИЩУК

   

На межі зими і весни — в АТО

На варті

Останній день цьогорічної зими у зоні АТО видався похмурим, захмарено-туманним, із пронизливим вологим вітриськом, котрий пробирався навіть крізь одяг. Земля розкисла після морозів. Довкруж — суцільна багнюка... Утім, як відомо, значно важливіше не те, що зовні, а те, що лине від серця, від душі. Творча сотня “Рух до перемоги” спільно з 42-м гарнізонним будинком офіцерів, традиційно співпрацюючи з головним управлінням морально-психологічного забезпечення військовослужбовців ЗСУ, здійснила другий цього року мистецько-гуманітарний виїзд на схід України.

Читати далі: На межі зими і весни — в АТО

 

Дорога добра і віри в перемогу…

На варті

Зруйновані дороги багатостраждального Донбасу підвладні далеко не кожному. Хтось відвертається від них і закриває душу за важкі засуви байдужості, а хтось не уявляє без них життя. До таких сміливців належать ті, хто з вантажами для захисників України знову й знову попри погодні катаклізми, труднощі й проблеми вирушає в зону АТО. Серед них спраглі на очікувані зустрічі з захисниками волонтери, зокрема голова громадської організації “Тепло рідних сердець” Леся Стебло, Олексій Бородай та воїн-афганець Анатолій Потерба.

Читати далі: Дорога добра і віри в перемогу…

   

Сторінка 1 з 35

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info