Вівторок, лютого 20, 2018

Хмельницькі школярі у Верховній Раді України

Молодіжний центр

Минулого вівторка 38 хмельницьких школярів, які стали переможцями міських інтелектуальних конкурсів, відвідали головний законодавчий орган країни — Верховну Раду.

Поїздку в столицю вибороли переможці міських брейн-рингів і “Битви шкіл”.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлії Сабій, яка супроводжувала школярів, такі екскурсії надзвичайно важливі й пізнавальні, адже таким чином дітей можна виховати активними й обізнаними громадянами.

“Сильна держава не можлива без громадянського суспільства. Тому ми повинні дбати про виховання учнівської молоді, яка буде визначати долю України вже в найближчому майбутньому. Школярі вже могли побачити зсередини роботу міської ради й Верховної Ради України. Такий практичний досвід стимулює їх працювати над собою. Виборовши перемогу в інтелектуальних конкурсах, щоб потрапити на екскурсію у стіни парламенту, в майбутньому вони виборюватимуть перемогу на виборчих дільницях, щоб повернутися сюди й працювати заради свого народу та країни”, — переконана Юлія Сабій.

Під час екскурсії парламентом школярі дізналися про історію створення будівлі Верховної Ради, змогли зробити фотографії на пам’ять і поспілкуватися з народним депутатом України VII скликання Ігорем Сабієм і чинним нардепом VIII скликання Юрієм Левченком, які розповіли про тонкощі депутатської роботи і відповіли на запитання школярів.

“Є два варіанти,  — відповідає Юрій Левченко на запитання, як стати народним депутатом України. — Перший — продатися олігархату й тобі знайдуть місце в  списку, даватимуть хабарі. Це швидкий шлях, але він нічого корисного не принесе Україні, лише нашкодить. Другий шлях — чесний, але довгий. Необхідно працювати над собою, спілкуватися з людьми й пояснювати їм, де можна знайти правду. Тільки, якщо активна молодь йтиме цим шляхом, Україна дійсно стане сильною державою”.

Школярі були в захваті від побаченого й почутого. У майбутньому на екскурсію до Верховної Ради України зможуть потрапити учні, які перемогли на конкурсах декламаторів поезії — “Шевченківських читаннях” і “Слово нації”.

Наш кор.

Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info