Понеділок, березня 19, 2018

Cвяткувала малеча під відкритим небом

Молодіжний центр

Найбільше вірять у новорічно-різдвяні дива діти, ці свята для них особливі. Тож, аби подарувати юним хмельничанам справжню казку і веселі пригоди, міські управління сім’ї молоді та спорту та Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання організували 4 січня дитяче свято під відкритим небом біля головної ялинки міста.

 

Добряче потішили хлопчиків та дівчаток герої Гоголівських “Вечорів на хуторі поблизу Диканьки”. Разом з говіркою Солохою, красунею-Оксаною та пустотливим Чортиком малеча водила хороводи, грала в ігри. Нагородою за перемогу були солодощі від спонсорів свята.

У рамках святкової програми відбулися показові виступи клубів центру по роботі з дітьми та підлітками. Так, діти засвоїли ази самооборони від клубу “Гепард”.

Чи не найбільше сподобалося малечі танцювати під виступи солістів-ровесників. Свої пісні дарували місту з нагоди зимових свят обдаровані вихованці дитячої музичної школи №2. Кожна композиція — присвята зимі. “Миколай крокує” — заспівала Мирослава Сугай. Усіх гараздів зичили у піснях “Новий рік” та “Новорічна” Аліна Возборська та Софія Гайдайчук. Зачарували співом маленькі зірочки Вероніка та Поліна Коваль, виконавши пісню про “Дванадцять місяців”. Веселили однолітків й інші юні музиканти й співаки.

Розважилися на святі і батьки, зокрема у конкурсі на знання своєї дитини.

Між конкурсами малеча встигла відвідати гостину святого Миколая.

Наступного дня свято продовжилось. Знову веселилася малеча з казковими героями. Усі пісні, танці та конкурси гриміли під веселе миготіння ялинки.

Ірина САЛІЙ

 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info