Понеділок, березня 19, 2018

Новорічна танцювальна феєрія від “Альборадо”

Молодіжний центр

Підсумковий концерт ансамблю стилізованого бального танцю “Альборадо” у кінці грудня — узагальнення насиченого творчого року. Колектив займається у Палаці творчості дітей та юнацтва. Там і відбувся фінальний виступ року.

 

Завіса відкрита, переносимося разом з учасниками в феєрію Різдва. Композиція за композицією, історія за історією ― дивишся, майже не дихаючи, кожна постановка залишає слід у серці, адже двох однакових або схожих танців немає ― вони різні, індивідуальні, з безліччю асоціацій.

Один танець символізує снігопад і чистоту людських думок і почуттів. Раптом полька, яку колектив дуже любить і виконує вже п’ять років, повернула нас у реальність: надворі не зима, а справжня весна, щоправда, без квітів ― таких, як у дівчаток.

Всі знають пісню “I’m a man”? Звичайно, мало хто її не чув, це той випадок, коли важко танцем відволікти глядача від прослуховування музики. Ви здивуєтеся, але в юних танцівників це вийшло! Це було ідеальне поєднання, коли пісня доповнює танець, а виконували цей шедевр найстарші вихованці “Альборадо”, які закінчили виступ подякою керівникам ― Наталії та Олександру Мильніковим.

Завдяки кропіткій праці керівників та повній самовіддачі учасників колективу вони можуть назвати себе одним із найуспішніших ансамблів дитячого бального танцю.

Так, у  жовтні минулого року “Альборадо” виборов гран-прі фестивалю-конкурсу “Берегівські святкові вечори” у Береговому на Закарпатті за дивовижну композицію “Зумба”. Цим, без перебільшення, переможним танцем вихованці “Альборадо” поділилися з шанувальниками і на новорічному концерті в Палаці й дали зрозуміти, що вони гідні всіх здобутих перемог.

Не забули відзначити творчі досягнення колективу і в департаменті освіти і науки міської ради.  Завідувачка організаційно-масовим відділом Палацу творчості дітей та юнацтва Любов Філіпчук вручила “Альборадо” подяку за організацію та проведення міського флешмобу “Тобі, моє місто Хмельницький” .

Діана КОЛІСНИК, прес-клуб “Юний журналіст”

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info