Вівторок, лютого 20, 2018

У місті з’явиться нова генерація волонтерів

Молодіжний центр

Навчити молоде покоління принципам ефективної волонтерської роботи вирішили члени громадської організації “Молодь за краще майбутнє”, провівши серію тренінгів “Школа волонтерів”. Минулого четверга в общинному центрі “Тхія” відбулася завершальна частина освітнього проекту, під час якої випускники “Школи волонтерів” презентували власні напрацювання.

За два місяці свого існування ГО “Молодь за краще майбутнє” вже встигла реалізувати кілька проектів. “Школа волонтерів” — це другий освітній проект цієї громадської організації. Перший називався “Школа лідерства” й був спрямований на виховання в молоді лідерських навичок, які допоможуть їй досягти успіху в професійному та громадському житті.
“Для того, щоб залучити молодь до волонтерської діяльності, дати їй гарні знання, ми спільно з благодійним фондом “Хесед Бешт” і міським управлінням молоді та спорту започаткували проект “Школа волонтерів”. Упродовж місяця провели вісім лекцій, присвячених написанню прес-релізів, комунікації з пресою та органами влади, залученням коштів на реалізацію власних проектів, ораторським здібностям… Отримані знання випускники освітнього проекту закріплять, реалізувавши власні проекти”, — зазначив голова правління ГО “Молодь за краще майбутнє” Владислав Гребенюк.
За його словами, випускники “Школи волонтерів” увійдуть у перший єдиний реєстр волонтерів при Хмельницькій міській раді. Це дасть змогу активній молоді долучатися до проектів, які реалізуються в нашому місті. Також члени ГО “Молодь за краще майбутнє” планують розробити “Книгу волонтера”. Це буде кишеньковий довідник з корисними порадами.
Проекти, запропоновані випускниками “Школи волонтерів”, стосувалися різних сфер життя. Хтось розробив ідею створити літній кінотеатр у парку, хтось — невеличкий музичний фестиваль; одні проекти стосувалися всієї молоді, інші були спрямовані лише на дівчат.
“Взяла участь у “Школі волонтерів”, бо хотіла дізнатися, як правильно прописувати свої проекти, залучати для їх реалізації необхідні ресурси, бути професіоналом у цій сфері. Мій проект заохочуватиме молодь більше дізнаватися про історію рідного краю та досліджувати свій родовід”, — розповіла 15-річна випускниця Аня Боднар.
Після презентацій випускники отримали дипломи “Школи волонтерів”. А ГО “Молодь за краще майбутнє” й далі планує створювати нові й цікаві проекти, про які найближчим часом почують хмельничани.
Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info