Вівторок, лютого 20, 2018

Змагалися юні туристи

Молодіжний центр

У спортзалі НВК №6 відбулися командні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У них узяли участь 11 команд, а це — понад 50 учасників.

 

Запекла боротьба точилася на дистанціях “Командна смуга перешкод” серед молодшої та старшої вікових груп. Ця дистанція потребує не лише  досконалої техніки і майстерності подолання етапів, а й уміння працювати в команді. Учасники долали етапи різної складності: переправи “Маятник”, “Навісна”, “Купини”, “Підйом вертикальними перилами”, “Крутопохила переправа вниз”, “Колода” і “Дюльфер”.
Отже, переможцями у молодшій віковій групі стали школярі НВК №6. Перше місце — в команди “Екстрім”, друге — в команди “Альфа” (обох готував керівник А.Флік), третє — “Смайл” (керівник В.Онищук).
У старшій віковій групі на першій позиції “Штурм-1” зі СЗОШ №29, на другій — “Нон-стоп” НВК №9 (керівник С.Юзвик), на третій — “Штурм-2” СЗОШ №29 (обидві команди готував керівник Ю.Габай).
Усі переможці нагороджені грамотами центру туризму, солодкими подарунками, які надав депутат міської ради Станіслав Мельник, а ще туристичними призами від голови ГО “Підприємці парків та скверів міста Хмельницького” Олексія Смольського.
Тетяна ЛАРІНА, завідувач відділу центру туризму, краєзнавства та
екскурсій учнівської молоді

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info