Вівторок, лютого 20, 2018

Новорічні свята в Палаці творчості

Молодіжний центр

Новорічні свята в Палаці творчості дітей та юнацтва, незважаючи на застереження синоптиків та медиків, пройшли жваво, весело, з найкращими позитивними емоціями. Яскраві новорічні ранки для різноманітних категорій дітей, звітні концерти художніх колективів, щоденні різдвяні майстерні для всіх охочих (і дорослих, і малих), парад казкових героїв та, звісно ж, Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою, які були  жаданими гостями на всіх святах. Усі отримали новорічні подарунки від Діда Мороза і продовжили свято в домашньому колі, серед найрідніших людей.

Та один захід хочеться виокремити — це  прем’єра новорічного мюзиклу “Дванадцять  місяців”, яку презентував хмельницькій дітворі театральний гурток Палацу творчості, а керує ним Надія Топольницька. У мюзиклі, окрім театрального гуртка, брали участь ще кілька колективів Палацу: хор “Тоніка”, театр пісні “Злагода” та  ансамбль танцю “Подолянчик”. 
Виставу поставили за два місяці, всі ролі зіграли діти, які почали займатися в гуртку лише цього навчального року. Викладач гуртка Надія Миколаївна вважає, що її діти гарно попрацювали, адже повністю вжитися в роль за такий короткий термін і виступити перед повним залом глядачів насправді дуже важко. Декорації для мюзиклу створили теж у стінах Палацу за допомогою батьків вихованців гуртка. Всі світлові, шумові ефекти, костюми, майже весь реквізит також створювалися всім Палацом.
Глядачі були в захваті від новорічної вистави, яка вчить бути людьми у будь-яких ситуаціях, і довго не відпускали юних акторів зі сцени, вітаючи їх з успіхом шаленими оплесками.
Після прем’єри Надія Топольницька поділилася творчими планами театрального гуртка: до Всесвітнього дня театру, який відзначається 27 березня, юні актори запросять поціновувачів театрального мистецтва на ще одну виставу “Принцеса на горошині”.
Віра ЖИТКОВСЬКА, прес-клуб “Юний журналіст”

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info