Субота, березня 17, 2018

Молодіжний центр

Ніч cамоврядування в Палаці творчості

Молодіжний центр

П’ятниця. Десята година вечора. Нормальні люди в цей час готуються до сну або відпочивають після насиченого тижня. Але не ми. У нас “Ніч самоврядування в Палаці творчості” ― спільний проект ради міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста” та прес-клубу “Юний журналіст”.

Читати далі: Ніч cамоврядування в Палаці творчості

 

Хмельницькі школярі у Верховній Раді України

Молодіжний центр

Минулого вівторка 38 хмельницьких школярів, які стали переможцями міських інтелектуальних конкурсів, відвідали головний законодавчий орган країни — Верховну Раду.

 

Читати далі: Хмельницькі школярі у Верховній Раді України

   

Молодь має бути активною та освіченою

Молодіжний центр

Завдання шкільної програми — не лише навчити азів науки, а й виховати суспільно свідому, патріотичну особистість. Вже у школі, вивчаючи історію, учні мають можливість проаналізувати життя попередників, аби продовжити гарні традиції і не повторити помилок. То чому вони не можуть впливати на життя країни? “Можуть!” — стверджують представники Всеукраїнської громадської організації “Студентське братство”, які 17 січня завітали до технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура.

 

Читати далі: Молодь має бути активною та освіченою

   

Cвяткувала малеча під відкритим небом

Молодіжний центр

Найбільше вірять у новорічно-різдвяні дива діти, ці свята для них особливі. Тож, аби подарувати юним хмельничанам справжню казку і веселі пригоди, міські управління сім’ї молоді та спорту та Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання організували 4 січня дитяче свято під відкритим небом біля головної ялинки міста.

 

Читати далі: Cвяткувала малеча під відкритим небом

   

Новорічна танцювальна феєрія від “Альборадо”

Молодіжний центр

Підсумковий концерт ансамблю стилізованого бального танцю “Альборадо” у кінці грудня — узагальнення насиченого творчого року. Колектив займається у Палаці творчості дітей та юнацтва. Там і відбувся фінальний виступ року.

 

Читати далі: Новорічна танцювальна феєрія від “Альборадо”

   

“Green Fest” повернеться у 2018 році з більшим розмахом

Молодіжний центр

Минулої п’ятниці представники ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” під час прес-конференції в Агенції сталого розвитку “АСТАР” розповіли про зроблене 2017 року та поділилися планами на 2018-й.

Читати далі: “Green Fest” повернеться у 2018 році з більшим розмахом

   

У місті з’явиться нова генерація волонтерів

Молодіжний центр

Навчити молоде покоління принципам ефективної волонтерської роботи вирішили члени громадської організації “Молодь за краще майбутнє”, провівши серію тренінгів “Школа волонтерів”. Минулого четверга в общинному центрі “Тхія” відбулася завершальна частина освітнього проекту, під час якої випускники “Школи волонтерів” презентували власні напрацювання.

Читати далі: У місті з’явиться нова генерація волонтерів

   

Навчання для молоді та майбутнє парку

Молодіжний центр


Минулої середи активісти “Хмельницького молодіжного клубу розвитку” провели прес-конференцію, яка стосувалася трьох основних напрямків роботи цієї громадської організації: проектів “Бізнес інвестує в молодь” і “PROбудись”, а також майбутнього Молодіжного парку. На обговорення останнього питання навіть завітав міський голова Олександр Симчишин.

Читати далі: Навчання для молоді та майбутнє парку

   

Змагалися юні туристи

Молодіжний центр

У спортзалі НВК №6 відбулися командні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У них узяли участь 11 команд, а це — понад 50 учасників.
Запекла боротьба точилася на дистанціях “Командна смуга перешкод” серед молодшої та старшої вікових груп. Ця дистанція потребує не лише  досконалої техніки і майстерності подолання етапів, а й уміння працювати в команді.

Читати далі: Змагалися юні туристи

   

Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

Молодіжний центр

Для талановитої молоді хмельницькі громадські активісти готують спеціальний навчальний курс, у рамках якого підростаюче покоління зможе реалізувати себе в житті та працювати над корисними для міста проектами. Про це розповів голова ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” Степан Кушнір. Також громадський активіст поділився інформацією про зміни у роботі його громадської організації, нові та старі проекти, висловив бачення молодіжної політики міста і України.


Читати далі: Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

   

Новорічні свята в Палаці творчості

Молодіжний центр

Новорічні свята в Палаці творчості дітей та юнацтва, незважаючи на застереження синоптиків та медиків, пройшли жваво, весело, з найкращими позитивними емоціями. Яскраві новорічні ранки для різноманітних категорій дітей, звітні концерти художніх колективів, щоденні різдвяні майстерні для всіх охочих (і дорослих, і малих), парад казкових героїв та, звісно ж, Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою, які були  жаданими гостями на всіх святах. Усі отримали новорічні подарунки від Діда Мороза і продовжили свято в домашньому колі, серед найрідніших людей.

Читати далі: Новорічні свята в Палаці творчості

   

Сторінка 1 з 48

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info