Четвер, січня 18, 2018

Молодіжний центр

Cвяткувала малеча під відкритим небом

Молодіжний центр

Найбільше вірять у новорічно-різдвяні дива діти, ці свята для них особливі. Тож, аби подарувати юним хмельничанам справжню казку і веселі пригоди, міські управління сім’ї молоді та спорту та Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання організували 4 січня дитяче свято під відкритим небом біля головної ялинки міста.

 

Читати далі: Cвяткувала малеча під відкритим небом

 

Новорічна танцювальна феєрія від “Альборадо”

Молодіжний центр

Підсумковий концерт ансамблю стилізованого бального танцю “Альборадо” у кінці грудня — узагальнення насиченого творчого року. Колектив займається у Палаці творчості дітей та юнацтва. Там і відбувся фінальний виступ року.

 

Читати далі: Новорічна танцювальна феєрія від “Альборадо”

   

“Green Fest” повернеться у 2018 році з більшим розмахом

Молодіжний центр

Минулої п’ятниці представники ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” під час прес-конференції в Агенції сталого розвитку “АСТАР” розповіли про зроблене 2017 року та поділилися планами на 2018-й.

Читати далі: “Green Fest” повернеться у 2018 році з більшим розмахом

   

У місті з’явиться нова генерація волонтерів

Молодіжний центр

Навчити молоде покоління принципам ефективної волонтерської роботи вирішили члени громадської організації “Молодь за краще майбутнє”, провівши серію тренінгів “Школа волонтерів”. Минулого четверга в общинному центрі “Тхія” відбулася завершальна частина освітнього проекту, під час якої випускники “Школи волонтерів” презентували власні напрацювання.

Читати далі: У місті з’явиться нова генерація волонтерів

   

Навчання для молоді та майбутнє парку

Молодіжний центр


Минулої середи активісти “Хмельницького молодіжного клубу розвитку” провели прес-конференцію, яка стосувалася трьох основних напрямків роботи цієї громадської організації: проектів “Бізнес інвестує в молодь” і “PROбудись”, а також майбутнього Молодіжного парку. На обговорення останнього питання навіть завітав міський голова Олександр Симчишин.

Читати далі: Навчання для молоді та майбутнє парку

   

Змагалися юні туристи

Молодіжний центр

У спортзалі НВК №6 відбулися командні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У них узяли участь 11 команд, а це — понад 50 учасників.
Запекла боротьба точилася на дистанціях “Командна смуга перешкод” серед молодшої та старшої вікових груп. Ця дистанція потребує не лише  досконалої техніки і майстерності подолання етапів, а й уміння працювати в команді.

Читати далі: Змагалися юні туристи

   

Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

Молодіжний центр

Для талановитої молоді хмельницькі громадські активісти готують спеціальний навчальний курс, у рамках якого підростаюче покоління зможе реалізувати себе в житті та працювати над корисними для міста проектами. Про це розповів голова ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” Степан Кушнір. Також громадський активіст поділився інформацією про зміни у роботі його громадської організації, нові та старі проекти, висловив бачення молодіжної політики міста і України.


Читати далі: Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

   

Новорічні свята в Палаці творчості

Молодіжний центр

Новорічні свята в Палаці творчості дітей та юнацтва, незважаючи на застереження синоптиків та медиків, пройшли жваво, весело, з найкращими позитивними емоціями. Яскраві новорічні ранки для різноманітних категорій дітей, звітні концерти художніх колективів, щоденні різдвяні майстерні для всіх охочих (і дорослих, і малих), парад казкових героїв та, звісно ж, Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою, які були  жаданими гостями на всіх святах. Усі отримали новорічні подарунки від Діда Мороза і продовжили свято в домашньому колі, серед найрідніших людей.

Читати далі: Новорічні свята в Палаці творчості

   

У “Майстерні святого Миколая”

Молодіжний центр

Прийшла світла і радісна пора новорічних та різдвяних свят! У підліткових клубах міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання панує казковий настрій. Педагоги центру залучають вихованців до створення теплої новорічної атмосфери. Особливо її дарує ялинка, прикрашена іграшками, які діти виготовляють власноруч.

Читати далі: У “Майстерні святого Миколая”

   

Розважалися з користю для здоров’я

Молодіжний центр

Зима — час святкувань та розваг, особливо для малечі. На жаль, нині діти частіше розважаються не на свіжому повітрі, а вдома за комп’ютерними іграми та в Інтернеті. Міське управління молоді та спорту минулої п’ятниці біля головної ялинки міста нагадало дітям про зимові ігри надворі. Дітей розважав Дід Мороз, закликаючи до активного відпочинку та спорту, що дуже корисно для здоров’я!

Читати далі: Розважалися з користю для здоров’я

   

Кращі творці “Різдвяної феєрії”

Молодіжний центр

Традиційно напередодні свята Миколая у дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проходить церемонія нагородження переможців міського дитячого конкурсу на кращу різдвяну іграшку “Різдвяна феєрія”. Дійство 16 грудня розпочалося театралізованою постановкою за участю вихованців міських музичних шкіл та артистів муніципального камерного хору під керівництвом Ігоря Цмура.

Читати далі: Кращі творці “Різдвяної феєрії”

   

Сторінка 1 з 48

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info