Понеділок, березня 19, 2018

Знову замінували залізничний вокзал?

Кримінальна хроніка

Уже всьоме зловмисники буцімто заміновували залізничний вокзал. Як і в минулі рази, вибухонебезпечних предметів не виявлено, дзвінок надійшов із зони АТО.

У вівторок об 11.00 у лінійний відділ міліції на станції Хмельницький надійшло анонімне повідомлення про замінування залізничного вокзалу. Правоохоронці евакуювали понад 120 пасажирів та 70 працівників.
“Вибухотехніки, які прибули на місце події, ретельно обстежили територію. Жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було. О 12.20 вокзал відновив звичний ритм роботи. Фіктивне замінування на рух потягів не вплинуло”, — розповів начальник лінійного відділу на станції Хмельницький Вадим Боровський.
Також він повідомив, що дзвінок надійшов з Луганської області. Подія вже внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфікована як завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеки громадян (ст. 259 Кримінального кодексу України). За подібне правопорушення законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років.
Андрій ЯЩИШЕН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info