Понеділок, березня 19, 2018

Вокзал заміновано?

Кримінальна хроніка

Минулого тижня двічі хмельничан шокували повідомлення про можливе мінування залізничного вокзалу. На щастя, ніхто не постраждав, адже правоохоронці не виявили жодних вибухових речовин.

Хвиля повідомлень про фіктивні мінування будівель і установ прокотилося багатьма містами України. Днями провокації дійшли і до Хмельницького. “Тиждень мінувань” почався в понеділок, 21 липня, дзвінком зловмисника, який о 14.00 повідомив про вибухівку в приміщенні місцевого залізничного вокзалу. Схожий випадок повторився в п’ятницю ближче до вечора.
“Правоохоронці евакуювали з будівлі працівників вокзалу та пасажирів, які очікували на свій потяг, — прокоментував ситуацію заступник начальника лінійного відділу Микола Папуніцький. — Після декількагодинного обшуку території піротехніки ДСНС не знайшли слідів вибухових речовин. За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження”.
Відповідно до частини першої статті 259 відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачає ув’язнення терміном до шести років.
Рух залізничного транспорту не був призупинений. Тому пасажири, показавши квиток і документи міліціонерам, могли потрапити на свій потяг в обхід псевдозамінованого вокзалу.
Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info