Понеділок, березня 19, 2018

Розпочали неофіційне слідство

Кримінальна хроніка

Загадкова смерть улітку минулого року в с. Іванківці Хмельницького району відомого спортсмена, тренера з греблі Ігоря Церді увесь цей час хвилює багатьох його друзів, учнів та жителів села.
Щоправда, наші правоохоронці вже списали цю справу в архів: слідчий та судово-медична експертиза стверджували, що Ігор Цердя помер від інсульту. Якраз навколо причин смерті ветерана спорту, який жив в Іванківцях самотньо, і є найбільші сумніви. Адже Ігор Костянтинович завжди займав активну життєву позицію та й у свої 73 був у непоганій фізичній формі. Його односельці стверджують, що він перейшов дорогу місцевим підприємцям, які відкрили у селі майстерню з фарбування авто, а відходи від свого виробництва безконтрольно скидали в тамтешню річку. Якраз через це Ігор Цердя і мав  проблеми, вимагаючи від підприємців припинити нищити довкілля. Напередодні його кончини, стверджують очевидці, ці молодики спортсмена-ветерана побили.
Нині ж обставинами смерті Ігоря Костянтиновича вирішили впритул зайнятися його друзі з активу хмельницької Самооборони, розпочавши  неофіційне слідство у цій закритій уже міліцією справі, перебіг якого ми також беремо на свій контроль.
Наш кор.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info