Понеділок, березня 19, 2018

Жахливе вбивство з багатьма невідомими…

Кримінальна хроніка

В обласному центрі посеред білого дня невідомий жорстоко зарізав 29-річну жінку та її шестирічного сина у їх власній квартирі.

Тіла загиблих знайшла мати вбитої, яка по обіді повернулася додому з роботи. У жінки та дитини були різані рани на шиї. За попередніми даними, з помешкання нічого цінного не зникло. Як розповіли “Проскурову” правоохоронці, загибла, котра мешкала  у районі Львівського шосе, працювала перукарем і, за словами її матері,  значних коштів, на які могли б спокуситися зловмисники, у родині ніколи не було. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи. Працівники міліції відпрацьовують коло спілкування родини та розглядають декілька версій убивства. У прес-центрі управління УМВС у Хмельницькій області  повідомили, що на допомогу місцевим слідчим уже прибули київські колеги. Справа резонансна, відтак перебуває на контролі як профільного Міністерства, так і прокуратури.

Управління МВС України в Хмельницькій області звертається з проханням до всіх небайдужих громадян. Якщо ви володієте будь-якою інформацією, яка може допомогти у ході розслідування цього злочину, зателефонуйте за номером (0382) 69-25-41 або  102.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info