Понеділок, лютого 19, 2018

Нові переможці конкурсу “Подільська палітра” імені Людмили Мазур

Наші ініціативи

Минулої п’ятниці авторитетне журі конкурсу імені Людмили Мазур “Подільська палітра” підбило чергові підсумки за минулий рік. Конкурс був створений редакцією газети “Проскурів” 15 років тому для підтримки юних художників, а заразом і на вшанування пам’яті про відому українську художницю Людмилу Мазур.

Завважимо, що цьогоріч тільки з нашої області участь у конкурсі взяли 136 юних художників із 16 навчальних профільних закладів, які представили  понад 200 своїх робіт, а також чимало дітей з сусідніх областей. Тож перед журі, яке незмінно усі ці роки очолює народний художник України Микола Мазур, стояло доволі складне завдання у визначенні переможців. Ними визнано юних художників: Анастасію Смірнову з Хмельницької дитячої школи мистецтв, Анну Прокопенко з Нетішинської дитячої художньої школи, Марію Логіну й Олександру Танчук з Кам’янець-Подільської дитячої художньої школи, Юлію Литвин з Шепетівської дитячої художньої школи та Анастасію Колтанюк з Володимир-Волинської дитячої художньої школи.
Невдовзі в одному з експозиційних залів обласного художнього музею, який разом з газетою “Проскурів” здійснює цей проект, буде організовано виставку кращих робіт учасників цьогорічного конкурсу, відбудеться тут і традиційна церемонія нагородження його переможців та призерів.
Вл. інф.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info