Понеділок, лютого 19, 2018

Успіх експозиції учасників конкурсу “Подільська палітра-2013” ім. Людмили Мазур

Наші ініціативи

У понеділок в обласному художньому музеї закрилася виставка творів юних митців — переможців та учасників конкурсу  “Подільська палітра-2013” ім. Людмили Мазур.

“Цьогоріч ця виставка була, як ніколи, колоритною й змістовною, — прокоментувала цю митецьку подію завідувачка експозиційним відділом музею Галина Гірник, яка, до речі, упродовж усього часу існування цього конкурсу є його куратором. — Нагадаю, що журі конкурсу, його громадська рада запропонували скласти цю експозицію не лише з творів переможців конкурсу та кращих робіт, які виділило журі, а ввібрати в неї роботи всіх учасників конкурсу, а це понад 220 творів. Зізнаюся, що з технічного боку це доволі складне завдання, та дирекція музею пішла на подібний проект, який себе цілком виправдав”.
Додамо, що цю виставку протягом її експонування в музеї побачили сотні відвідувачів, серед яких переважали учні художніх та загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру та їхні батьки. Ну, а ми не могли не скористатися цією нагодою, щоб звернутися до одного з небагатьох постійних наших спонсорів та партнерів, який усі ці 14 років разом з редакцією “Проскурова” допомагає у проведенні цього унікального мистецького проекту, аби він також відгукнувся про конкурс. Кажемо про генерального директора МСТ “Кооператор”, депутата Хмельницької обласної ради Миколу Ворону (на фото), який зазначив: “Наш колектив допомагає у здійсненні багатьох благодійних проектів, серед яких, щоправда, переважають ті, які так би мовити мають соціальне спрямування. Та ми справді вже вчотирнадцяте разом з газетою “Проскурів” у проведенні меморіального конкурсу юних художників імені визначної художниці Людмили Мазур. Радий, що серед тих, хто приєднується до цієї культурної ініціативи, є спонсори з різними політичними поглядами, яких об’єднує творчість наших талановитих дітей. Дуже хотілося б, аби важливість цього унікального мистецького проекту, який насправді не має аналогів в Україні, підтримувала постійно наша влада на всіх рівнях”.
Справді, Миколо Володимировичу, і ми, і ви цього постійно прагнемо, щиро дякуючи вам за постійну допомогу у його проведенні.
Б.ДЕМКІВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info