Субота, березня 17, 2018

Наші ініціативи

Проскурів на старих поштівках. Перший вокзал

Наші ініціативи

Поштова картка 1918 року унікальна з двох причин. По-перше, вона зафіксувала перший вокзал залізничної станції Проскурів, якого вже немає понад 60 років. По-друге, фото зняте в роки, коли Україна в ході національної революції 1917-1921 років боролася за незалежність.

Читати далі: Проскурів на старих поштівках. Перший вокзал

 

Нові переможці конкурсу “Подільська палітра” імені Людмили Мазур

Наші ініціативи

Минулої п’ятниці авторитетне журі конкурсу імені Людмили Мазур “Подільська палітра” підбило чергові підсумки за минулий рік. Конкурс був створений редакцією газети “Проскурів” 15 років тому для підтримки юних художників, а заразом і на вшанування пам’яті про відому українську художницю Людмилу Мазур.

Читати далі: Нові переможці конкурсу “Подільська палітра” імені Людмили Мазур

   

Допомогти рідній армії

Наші ініціативи

Редакція “Проскурова” спільно з обласним військовим комісаріатом ініціювала патріотичну кампанію “Допомогти рідній армії”.

Нагадаємо, у краї формується батальйон територіальної оборони для виконання завдань в інте-ресах області. Для якісного забезпечення батальйону вкрай необхідно придбати такі матеріальні цінності: 400 бронежилетів 4 класу захисту, 423 розвантажувальні жилети, 423 спальні мішки, 423 туристичні килимки, 36 засобів зв’язку (переносних радіостанцій), 10 тонн бензину А80 (А92), 4 дизельні електростанції 6 Вт, 816 трикотажних футболок, 816 трикотажних трусів, 70 костюмів для спеціалістів, 150 кг мила господарського та інші миючі засоби.
Ви можете звернутися до заступника військового комісара Хмельницького ОВК з тилу — майора Андрія Богданова, мобільний телефон 067-984-38-76 або до редакції газети “Проскурів”  — 79-52-43, 76-21-15.

   

Конкурс “Людина року” назвав лауреатів попри складну суспільно-політичну ситуацію в країні

Наші ініціативи

Цьогорічна робота журі нашого традиційного конкурсу “Людина року” проходила у доволі непростій обстановці, викликаній складною суспільно-політичною ситуацією в країні. Зізнаємося, в нас навіть виникала думка призупинити цей проект з огляду на реалії Революції гідності, та все ж  зійшлися на тому, що ця традиція зобов’язана жити і в час нинішніх суспільних випробувань, що постали перед нашою країною та нами всіма...

Читати далі: Конкурс “Людина року” назвав лауреатів попри складну суспільно-політичну ситуацію в країні

   

Успіх експозиції учасників конкурсу “Подільська палітра-2013” ім. Людмили Мазур

Наші ініціативи

У понеділок в обласному художньому музеї закрилася виставка творів юних митців — переможців та учасників конкурсу  “Подільська палітра-2013” ім. Людмили Мазур.

Читати далі: Успіх експозиції учасників конкурсу “Подільська палітра-2013” ім. Людмили Мазур

   

Перші підсумки роботи журі “Людини року”

Наші ініціативи

 

Як ми вже повідомляли, в нашій редакції працює журі регіонального рейтингу популярності “Людина року-2012”. До його роботи ми нині залучили експертне середовище з ряду громадських об’єднань, журналістів інших видань, розглядає журі як подання окремих колективів, так і пересічних жителів нашого міста, краю. Тож попередньо ми можемо повідомити, що сьогодні вже визначено переможців у ряді номінацій, зокрема, “За духовне відродження краю”, “Меценат”, “Промисловець”, “Фінансист”, “Реформатор”, “Інвестор”, “Громадський діяч”, “За суспільну активність”, “Відкриття року” та інших. Не забігаючи наперед, ми поки що не називаємо прізвищ потенційних переможців цього престижного конкурсу, адже остаточне рішення журі прийме, так би мовити, після оцінки усіх “за” і “проти”. Варто відзначити, що працює  журі  дуже напружено, отож ми ще раз запрошуємо наших читачів долучитися до його роботи.

Вл. інф.

 

   

“Проскурів” у медустановах міста

Наші ініціативи

Редакція нашої газети далі проводить зустрічі зі своїми читачами у місті. Минулого тижня у форматі Дня “Проскурова” наші журналісти побували у колективах міських поліклінік №№2, 4.

 

Читати далі: “Проскурів” у медустановах міста

   

Людина року — звання високе

Наші ініціативи

Зізнаємося без зайвої скромності, що підбиття підсумків нашого традиційного регіонального рейтингу популярності “Людина року” за підсумками минулого року викликало неабиякий інтерес громадськості міста і краю. Посприяло цьому й те, що наше журі оголосило про відкритий формат своєї роботи, запросивши до співпраці трудові колективи, громадські організації, творчі об’єднання нашого міста і краю, аби більш об’єктивно визначити його цьогорічних переможців.

Читати далі: Людина року — звання високе

   

Будуть названі переможці

Наші ініціативи

Будуть названі переможці регіонального рейтингу популярності “Людина року-2010”

У найближчому номері газети “Проскурів” будуть оприлюднені імена переможців нашого регіонального рейтингу популярності “Людина року-2010”. Уже вдванадцяте наше журі підбиває підсумки цього конкурсу і ми сподіваємося, що наше визнання цьогорічних номінантів співпаде у громадській оцінці з тими званнями, яких вони удостоєні рішенням журі. Зрештою, як і кожен конкурс, наш рейтинг має свої інтригу, традиції, яких ми завжди прагнемо дотримуватися.

Вл. інф.

   

Премія імені Людмили Мазур

Наші ініціативи

Премія імені Людмили Мазур “Подільська палітра” — щорічний конкурс юних художників Хмельниччини, заснована восени 2000 року редакцією газети “Проскурів” на вшанування пам’яті відомої подільської художниці Людмили Мазур. Голова громадської ради премії — редактор “Проскурова” Богдан Теленько, голова журі конкурсу — народний художник України Микола Мазур.

Читати далі: Премія імені Людмили Мазур

   

Людина року

Наші ініціативи

05Регіональний рейтинг-конкурс популярності “Людина року”, заснований редакцією газети “Проскурів” у 1998 році.

Читати далі: Людина року

   
first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info