Вівторок, лютого 20, 2018

Залізничний вокзал в... облозі?

Фотогалерея

Мабуть, усі, хто нині потрапляє на Хмельницький залізничний вокзал, дивуються: чому тут з боку залізничної площі, майже під вікнами самого приміщення з’явився ряд дивних бетонних блоків? Невже хтось в оборонному відомстві прийняв рішення про створення у такий спосіб фортифікаційних споруд на випадок штурму цих стратегічних об’єктів? — виникає цілком логічне запитання і з огляду на надзвичайну ситуацію в країні та війну на Сході.
Та квапимося заспокоїти хмельничан і гостей міста: у такий екстремальний спосіб адміністрація вокзалу відгороджується лише від таксистів та приватного автотранспорту, які віднедавна почали окуповувати привокзальний тротуар, не кваплячись заїжджати на приватну автостоянку, яка тут явно усім заважає. Про це ми вже не раз писали, навіть тоді, коли міськвиконком приймав дивне рішення про створення цієї незручної автостоянки. Адміністрація вокзалу, як бачимо, відреагувала на ці неподобства у свій спосіб, відгородившись бетонними блоками, бо, видно, вже не знала, як боротися з транспортним безладом...
В.Сівач
Фото Миколи Шафінського


P.S. Наскільки нам стало відомо, в.о. міського голови Костянтин Чернилевський дав відповідним міським службам доручення розглянути доцільність перебування на Привокзальній площі такої платної стоянки та продовжити благоустрій цієї території. Зокрема, з боку вокзалу невдовзі з’явиться ошатна зупинка для пасажирів, буде здійснено й інші роботи.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info