Субота, березня 17, 2018

Фотогалерея

Коли радість і смуток переплелися воєдино

Фотогалерея

Звичайно ж, основні святкові заходи до Дня міста Хмельницького випали на суботу та неділю, 26-27 вересня. За традицією, вони розпочалися велелюдним ярмарком на вулиці Прибузькій, де з самісінького ранку вирувала жвава торгівля продукцією місцевих сільськогосподарських підприємств, фермерів, переробних підприємств, приватників, любителів городини, садівників, бджолярів, рибників з усієї області. На ярмарку хмельничани могли придбати найвибагливіший набір цієї продукції. Не обійшлося тут, як зазвичай, без народного співу фольклорних колективів з районів. Тут же розмістилися й активісти кількох волонтерських фондів, які збирали благодійну допомогу на АТО.

Читати далі: Коли радість і смуток переплелися воєдино

 

Все буде справді добре!

Фотогалерея

Цей знімок хмельницького фотохудожника Олександра Савенка, який завоював перше місце в номінації “Хмельницький фоторепортер” на 10-му ювілейному фотоконкурсі “Хмельницький крізь об’єктив”, справді найкраще відображає наші нинішні сподівання та мрії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Все буде добре!” —  вірять і батьки цього юного хмельничанина, який ще до кінця не усвідомлює, що відбувається навколо нього. Все буде добре і в нашому з вами благословенному Хмельницькому — не сумніваймося!

   

Залізничний вокзал в... облозі?

Фотогалерея

Мабуть, усі, хто нині потрапляє на Хмельницький залізничний вокзал, дивуються: чому тут з боку залізничної площі, майже під вікнами самого приміщення з’явився ряд дивних бетонних блоків? Невже хтось в оборонному відомстві прийняв рішення про створення у такий спосіб фортифікаційних споруд на випадок штурму цих стратегічних об’єктів? — виникає цілком логічне запитання і з огляду на надзвичайну ситуацію в країні та війну на Сході.

Читати далі: Залізничний вокзал в... облозі?

   

Як “зелений чоловічок” вполював двох “бендеровцов”...

Фотогалерея

Це фото нині стало дуже популярним в Інтернеті. На ньому, як ви бачите, російський спецпризначенець з числа отих “зелених чоловічків”, який, видно, вполював отих двох гусаків, що в його руках, на обійсті когось із кримчан. Звичайно, за час появи в Криму російських агресорів з 27 лютого вони вже наробили немало безчинств, проте подібна фотоілюстрація їх боротьби з “бендеровцами”, погодьтеся, вартує багато.
В.Сівач

   

Перше видання

Фотогалерея

   
   
first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info