Понеділок, березня 19, 2018

Блог головного редактора

Чужі серед нас?..

Блог головного редактора

На жаль, таких чужих серед нас вистачає і не обов’язково вони належать до п’ятої колони у нашій державі чи до середовищ усіляких колаборантів.

Читати далі: Чужі серед нас?..

 

Що вони хочуть відроджувати?

Блог головного редактора

Серед розмаїття вітчизняних партійних проектів мене завжди зачіпали ті, у назві яких є такі узагальнюючі слова-орієнтири, як-от “Відродження” чи, скажімо, претензійні натяки на всенародну масовість.

Читати далі: Що вони хочуть відроджувати?

   

Звідки чекати на зміни?..

Блог головного редактора

Ми знову заговорили про перспективи вступу України до НАТО і нібито всерйоз наше керівництво прагне втілити це стратегічне завдання, яке мало бути зреалізоване ще півтора десятки років тому.

Читати далі: Звідки чекати на зміни?..

   

активізувалися корисні ідіоти Кремля?..

Блог головного редактора

Нехай і запізніла, та все ж заборона в Україні російських Інтернет-ресурсів, здавалося б, повинна була викликати лише схвальні оцінки вітчизняного експертного середовища, політикуму та нашого брата-медійника. Проте все виглядає доволі неоднозначно. Більше того, ряд телеканалів проросійського спрямування на кшталт “Інтера”, “News one”, разом з російськими партнерами заговорили про наступ на свободу слова у нашій країні, кидаючи у суспільство провокативну інформацію, звичайно, забуваючи наголошувати, що йдеться про цілком адекватну протидію країні-агресору, де нині всі медійні та Інтернет-ресурси контролюють спецслужби.

Читати далі: активізувалися корисні ідіоти Кремля?..

   

Кремль знову краде нашу історію

Блог головного редактора

Здавалося б, не варто вже дивуватися спробам Москви привласнювати надбання нашої минувшини. Не дивно, що пошуки історичної ідентичності у Росії вже давно перейшли межу ймовірної коректності навіть для хворої імперської уяви нинішніх господарів Кремля. Згадайте лишень, як останніми роками у північного сусіда почали відкривати помпезні пам’ятники великим київським князям, як запопадливо Московська патріархія розбудовує храми на честь православних святинь прадавньої української історії, як російські історики силкуються шукати нові докази історичної спадковості московських князів, а точніше васалів Золотої Орди, з Київською Руссю.

Читати далі: Кремль знову краде нашу історію

   

Європа мріє про спокій…

Блог головного редактора

Спокій Європі ніби приснився, коли вона проголосувала за ліричну пісню португальця Сальвадора Собрала — переможця цьогорічного конкурсу “Євробачення”, який щойно закінчився в Україні. Таке враження, що ця безхитрісна ніжна пісня якраз і пробудила найпотаємніші мрії європейців про кохання, звичайні радощі, яких останнім часом не вистачає цій частині континенту, що перетворюється на одне з найнебезпечніших місць на планеті.

Читати далі: Європа мріє про спокій…

   

Сторінка 1 з 57

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info