Понеділок, березня 19, 2018

У Хмельницькому відзначили спортивну еліту міста

Спорт

П’ятнадцять кращих спортсменів та стільки ж тренерів за вагомі досягнення на престижних всеукраїнських і міжнародних змаганнях минулого року отримуватимуть щомісяця  2018-ого стипендію міської ради — 75% прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень).

 

Днями під час зустрічі міського голови Олександра Симчишина зі спортивною громадськістю урочисто вшанували тих, хто прославляв рідне місто минулоріч. У топ-15 кращих спортсменів (десятеро дорослих та п’ятеро юнацького віку) увійшли Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування на байдарках і каное), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганісян, Владислав Вєтошкін та Анастасія Лісінська (бокс), Владислав Виговський (шахи), Олександр Ястребов (кікбоксинг), Олексій Денін (пляжний волейбол), Аліса Герасименко (тхеквондо), Дарія Садова (фехтування на шпагах), Вадим Сівак (регбі), Дарина Нагуляк (велоспорт на шосе).

Якщо стипендії спортсменам — справа традиційна, то тренери щомісячні грошові винагороди у вигляді премій отримають уперше. Отож до їх числа ввійшли Гаррій Осєдлевич (військово-спортивне багатоборство), Юрій Чикида (важка атлетика), Анатолій Чумаков та Іван Яструб (бокс), Іван Терещук (волейбол), Валерій Михайловський (тхеквондо), Аркадій Майстер і Андрій Томусяк (веслування на байдарках та каное), Вікторія Кондрут та Віктор Мамчур (велоспорт), Вадим Крушинський (легка атлетика), Олександр Мігунов (регбі), Максим Чайковський та Олег Луговий (кікбоксинг), Віктор Воробель (шахи).

А ще “Почесну відзнаку Хмельницької міської ради” до ювілею отримала ветеран спорту з легкої атлетики Ганна Криніна, якій 8 липня 1980 року випала честь запалити вогонь у чаші центрального міського стадіону “Поділля” під час естафети олімпійського вогню напередодні ХХІІ Олімпійських ігор.

“Як правило, ми вітаємо спортсменів і тренерів наприкінці року, — зазначив під час урочистостей міський голова Олександр Симчишин. — Але в передноворічні дні не встигли всіх зібрати і це, напевне, краще, бо нині є можливість побачити майже всіх”. Щоправда, спортивне життя вирує і під час новорічно-різдвяних свят, тому все-таки не всі стипендіати змогли завітати до міськради.

Олександр Симчишин розповів і про плани міської влади на 2018 рік у галузі спорту. Зокрема зазначив, що одноразові грошові премії отримуватимуть спортсмени міста також у разі здобуття високих місць на світових та європейських форумах. Надалі покращуватиметься спортивна інфраструктура, здійснюватиметься закупівля сучасного інвентарю й обладнання. Завершується виготовлення проектно-кошторисної документації спорткомплексу для ігрових видів на 1200 глядачів на вулиці Зарічанській та боксерського залу на вулиці Пилипчука. 2018 року зросте кількість багатофункціональних пришкільних майданчиків, а в 2019-ому збільшаться розміри щомісячних стипендій та премій спортсменам і тренерам міста.

Віктор Флентін

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info