Понеділок, лютого 19, 2018

Свято спорту в центрі міста

Спорт

Минулої середи на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Шевченка міське управління молоді та спорту організувало показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій Хмельницького. Таким чином у місті відзначили Олімпійський день і День здоров’я, які свого часу були перенесені через негоду.

Передавши вітання з Днем Конституції від міського голови Олександра Симчишина та депутатського корпусу, начальник міського управління молоді та спорту Сергій Ремез зокрема відзначив: “Нині ми презентуємо наймасовіші та найцікавіші види спорту. Деякі з них лише починають розвиватись у нашому місті, але вже є доволі перспективними. Сподіваюся, що кожен знайде для себе щось цікаве і буде вести здоровий спосіб життя”.
Також він побажав успіхів на Олімпійських іграх почесній гості свята — майстру спорту України міжнародного класу з фрістайлу, дворазовій учасниці зимових Олімпійських ігор Ользі Полюк.
Під час проведення свята здорового способу життя охочі взяли участь у  різноманітних майстер-класах. А вибирати було з чого — джиу-джитсу, козацький двобій, футбол, фехтування, регбі, художня та спортивна гімнастика, скейтборд, фітнес..., навіть народні танці. Найактивніші учасники отримали призи від управління молоді та спорту й співорганізаторів свята.
Наш кор.
Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info