Понеділок, лютого 19, 2018

Олександр Пєлєшенко — чемпіон Європи

Спорт

Минулої п’ятниці міський голова Олександр Симчишин зустрівся з важкоатлетом Олександром Пєлєшенком, який нещодавно захистив титул чемпіона Європи з важкої атлетики на чемпіонаті у хорватському місті Спліт. Очільник міста обговорив зі спортсменом і його тренерами перспективи розвитку важкої атлетики в регіоні й цілому та нагородив їх за здобуті досягнення.

“Приємно дізнаватися про визначні досягнення хмельничан на спортивній арені. Я дивився об 11-й вечора онлайн трансляцію виступу Олександра Пєлєшенка й тримав за нього кулаки. Розумію, що за такими визначними результатами — напружена праця. Тому міська влада готова допомагати Олександру та іншим спортсменам підкоряти спортивний Олімп”, — наголосив Олександр Симчишин.
Міський голова вручив спортсмену та його тренерам подяки, квіти й грошову винагороду.
Сам Олександр Пєлєшенко — родом з Луганщини. У Хмельницький переїхав після початку війни на Донбасі. Важкою атлетикою спортсмен займається з дев’яти років.
“Я сумлінно готувався до європейської першості з важкої атлетики, адже моїми суперниками були чемпіони світу. Винагородою за мою працю стала перемога. Під час виступу на кону було побиття рекорду і завоювання звання чемпіона Європи. Тренери порадили сконцентруватися на останньому. Я дуже вдячний їм за моральну підтримку, адже без неї важко досягти будь-яких результатів”, — поділився чемпіон Європи.
Нагадаємо, Олександр Пєлєшенко приніс рідній країні три медалі, перемігши за сумою двох вправ з результатом 386 кг, а також виборов “мале” золото у ривку (175 кг) і “мале” срібло у поштовху (211 кг).
Наш кор.
Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info