Понеділок, лютого 19, 2018

Прикордонники — найвитриваліші

Спорт

12-13 квітня у Харкові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань “Динаміада-2017” серед збірних команд територіальних організацій товариства, а також уперше — з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністерство внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 83 спортсмени — з територіальних організацій товариства, 44 — з вищих навчальних закладів МВС, з них троє майстрів спорту міжнародного класу, 20 майстрів спорту України, 24 кандидати у майстри спорту.
За підсумками командної боротьби серед збірних колективів територіальних організацій товариства перемогу в чемпіонаті здобула збірна Київської міської організації, друге місце — за Львівською обласною організацією, третьою стала команда Харківської обласної організації, Хмельниччина — на сьомій позиції.
Серед збірних вищих навчальних закладів МВС першість у чемпіонаті виборола збірна Національної академії Державної прикордонної служби України, друге місце — в Національної академії Нацгвардії України, третє — в команди Харківського національного університету внутрішніх справ України.
В особистому заліку чемпіонату серед територіальних організацій Товариства на дистанції 1000 м серед чоловіків перемогу святкував наш земляк Олег Каяфа (на фото).
Серед вищих навчальних закладів МВС в особистому заліку чемпіонату першість здобули Лідія Цнобіладзе на дистанції 1000 м серед жінок та Олександр Британський на 5000 м серед чоловіків (НАДПСУ). Другі місця дістались Артему Пархомову в бігу на 1000 м та Сергію Бойку на 3000 м серед чоловіків, які також представляли НАДПСУ.
Переможці та призери чемпіонатів з легкої атлетики (кросу) в командному й особистому заліках нагороджені кубками, дипломами та медалями ФСТ “Динамо” України.
Віктор ФЛЕНТІН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info