Вівторок, лютого 20, 2018

Хлор убиває

Мовою здоров'я

Чимало захворювань виникає з потраплянням в організм людини хлору чи шкідливих продуктів після хлорування води. Особливо небезпечними є рак печінки, ободової і прямої кишки, шлунка, сечового міхура. Можуть бути пошкоджені не тільки травні органи, а й шкіра, волосся, очі, дихальні шляхи... Після того, як хлор потрапляє в організм, старіння шкіри прискорюється втричі, ця хімічна сполука не виводиться з організму. Вагітним краще відмовитися від відвідування басейну з хлорованою водою, а віддати перевагу тим, де використовуються сучасні методи фільтрування води.

Саме тому басейн “I Love Fitness” “СВ-Клубу” не застосовує хлор для  очищення води. Метод дезінфекції у басейні шляхом її насичення іонами срібла й міді без використання хлору дозволяє надійно захистити воду від хвороботворних мікроорганізмів на тривалий час навіть при відключенні фільтрувального обладнання. Крім того, згубно діючи на бактерії і віруси, цей метод не призводить до розвитку в них імунітету. Насичення води іонами срібла й міді — єдиний сучасний метод знезараження в басейні, який має настільки тривалу дію. Вода після іонізації навіть придатна до пиття.

Про користь плавання говорять лікарі. Відвідування басейну — це суцільні сеанси оздоровлення, тому що, по-перше, плавання позитивно впливає на хребет, по-друге, отримати травму, плескаючись у басейні, практично неможливо. Крім того, плавання нормалізує діяльність серцево-судинної системи, зміцнює органи дихання, гартує організм і підсилює імунітет, заспокоює нерви, покращує рухливість суглобів, підвищує тонус шкіри і м’язів.

Якщо ви давно мрієте навчитися плавати, покращити фігуру, зміцнити організм і водночас відпочити, басейн “I Love Fitness” саме для вас!

м. Хмельницький, вул. Свободи, 1а “СВ-Клуб”,

1 поверх, тел. 0-800-75-35-35.

Понеділок-субота — з 7.00 до 22.00, неділя — з 8.00 до 21.00.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info