Вівторок, лютого 20, 2018

З хворим серцем і нетверезим занурюватися зась!

Мовою здоров'я

За інформацією рятувальників — міського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, на водних об’єктах протягом зимових місяців гине чимало співвітчизників, найбільше, як правило, в січні.

 

Адже чимало українців 19 січня занурюються у відкриті водойми. Рятувальники закликають охочих пірнальників бути вкрай обережними. Краще утриматися від купання в холодній воді людям з хворим серцем, заходити у воду слід тільки в спеціально обладнаних для цього місцях, не залишати без нагляду дітей поблизу річки чи ставка. Занурюватись у холодну воду можна тільки тим, хто має досвід таких купань. Адже перебування в крижаній воді незагартованих людей може призвести до переохолодження організму. Також категорично забороняється заходити у воду в нетверезому стані!

Якщо ж переохолодження таки сталося, постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження слід розтерти тіло вовняною тканиною, зробити масаж і тепло одягнути потерпілого.

Бережіть своє життя і в разі нещасного випадку негайно телефонуйте 101.

За інформацією Хмельницького міського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України

Фото з архіву редакції

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info