Понеділок, березня 19, 2018

Наш благоустрій — в наших рука!

Полеміка

Нині люди усвідомлюють: щоб жити краще, потрібно і самим докладати зусилля до змін. Ось і ми, мешканці вулиці Ювілейної, що на території колишнього старого летовища (мікрорайон Дубове), на зборах, обрали трьох відповідальних осіб та вирішили відремонтувати самотужки дорожнє покриття нашої вулиці, зробивши цим собі новорічний подарунок. Ювілейною вулицею проїжджає велика кількість автотранспорту, що призводить до постійного руйнування дорожнього покриття. Тому мешканці змушені постійно закидати утворені глибокі вибоїни будівельними відходами.
Ми зібрали кошти з кожного власника будинку вулиці Ювілейної, запросили підрядника з дорожньо-ремонтною технікою, оплатили та почали ремонт й облаштування дороги.
На наше прохання допомогти відгукнувся депутат міської ради Олександр Білик, який обирався по нашому округу. Він надав посильну допомогу в організації ремонтних робіт, підтримав фінансово. Ми щиро вдячні депутату за співпрацю, до того ж у його планах — облаштувати ліхтарями нашу вулицю, яка не освітлюється у вечірній час. На власному досвіді переконані, що така співпраця зібраних людьми коштів із виділеними з бюджету приносить користь, демонструє небайдужість громади до своїх і загальноміських проблем. Ми довели, що вміємо й хочемо самоорганізовуватися задля поліпшення благоустрою. Хай це стане прикладом для інших вулиць нашого міста.
Катерина Савицька, від імені мешканців вулиці Ювілейної

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info