Понеділок, березня 19, 2018

Полеміка

Сергій Висоцький: “У Білорусі нині лише зріє національний спротив”

Полеміка

Наше знайомство з відомим білоруським націоналістом, лідером Білоруської партії свободи, одним із керівників коаліції “Білоруський спротив” відбулось у Києві під час створення Українського громадського комітету захисту російського дослідника комуністичних злочинів Юрія Дмитрієва. Сергій Висоцький увійшов у цей комітет як представник білоруської національної опозиції. Власне тоді у нас відбулася розмова, яка, не сумніваюсь, зацікавить наших читачів.

Читати далі: Сергій Висоцький: “У Білорусі нині лише зріє національний спротив”

 

Скандал за лаштунками “Кварталу”...

Полеміка

За лаштунками спорудження і введення у дію торговельного центру “Квартал” нині розгортається скандал з усіма ознаками криміналу, який змушує вчергове задуматися над природою бізнесового успіху деяких наших місцевих скоробагатьків. Як відомо, власники цього сучасного торговельного комплексу, який справив новосілля цьогоріч напередодні Дня міста, ще в процесі будівництва мали проблеми через очевидні порушення проекту, що було предметом гарячого розгляду в міській раді ще минулої каденції. Проте нині виявилося, що це лише квіточки порівняно з новими фактами нехтування усіх можливих етико-моральних засад ведення бізнесу, які стоять за цим, на перший погляд, дуже успішним проектом.

Читати далі: Скандал за лаштунками “Кварталу”...

   

У Росії арештували Юрія Дмитрієва — відомого дослідника комуністичних репресій

Полеміка

Думаю, читачі нашої газети, які слідкували за моїми публікаціями про комуністичні репресії у російській Карелії часів Соловецького табору особливого призначення (СЛОН) та на будівництві Біломорканалу, мали б запам’ятати ім’я Юрія Дмитрієва.

 

Читати далі: У Росії арештували Юрія Дмитрієва — відомого дослідника комуністичних репресій

   

ТОВ “Либідь” не визнає позову міської ради

Полеміка

Представники ТОВ “Либідь” вдруге не з’явились у господарському суді Хмельницької області на розгляді справи щодо оренди частини підземного переходу, чергове слухання якої було призначене на понеділок. Свою позицію вони аргументували у клопотанні, в якому вказали, що не визнають позову міської ради.

Читати далі: ТОВ “Либідь” не визнає позову міської ради

   

Неспортивні проблеми вітчизняного спорту

Полеміка

Представники спортивної школи “Самсон-Право” продовжують наголошувати на фактах корупції у Всеукраїнській федерації військово-спортивних багатоборств. Минулого четверга на прес-конференції вони озвучили інформацію про неправомірні дії голови федерації Сергія Зайцева.

Читати далі: Неспортивні проблеми вітчизняного спорту

   

Суд щодо скандального будівництва

Полеміка

У середу господарський суд Хмельницької області продовжив розгляд справи щодо скандального будівництва ПП “Ультрасервіс”, яке здійснюється на вулиці Нижній Береговій, 2/4б. Представники міської ради вимагали провести перевірку будівництва, а адвокат забудовника наголошував на законності зведення споруди.

Читати далі: Суд щодо скандального будівництва

   

Говорили про проблеми зайнятості населення і майбутнє “Проскурова”

Полеміка

Минулої середи відбувся черговий інформаційний депутатський день. На його порядок денний було винесено  два питання: про виконання  програми  зайнятості населення у нашому  місті на  2015-2017 роки, затвердженої міською радою ще минулого скликання, а також інформація  про реорганізацію, ефективність  та  вплив  газети “Проскурів”  на  громадськість.

Читати далі: Говорили про проблеми зайнятості населення і майбутнє “Проскурова”

   

Кому заважає успіх на будівництві Чернелівського водогону ТОВ “Будівельний Альянс груп”?

Полеміка

Будівництво другої черги Чернелівського водогону, що має протяжність понад 30 кілометрів, було й залишається в розряді найважливіших для нашого міста, оскільки він приблизно на 80% забезпечує обласний центр водою. Тож не дивно, що ця проблема турбує нині всіх: і пересічних громадян, і представників бізнес-структур, які мали, мають або ж хочуть мати до нього причетність. Наразі новозбудований відрізок водогону, який споруджувало ТОВ “Будівельний Альянс груп”, протяжністю 3,2 кілометра вже пройшов випробування. Але в місті розповсюджується різна інформація, що дискредитує забудовника.

Читати далі: Кому заважає успіх на будівництві Чернелівського водогону ТОВ “Будівельний Альянс груп”?

   

Хто не хоче змін у міській освіті?

Полеміка

Стало відомо, що міське управління освіти може очолити Роман Миколаїв, кандидатуру якого на громадське обговорення запропонував міський голова Олександр Симчишин. Непогано, що цей намір став відомий широкому загалу ще до призначення його на посаду. Ми ж бо більше звикли до тихих договорняків чи вказівок зверху в кадрових питаннях, як це було, наприклад, з призначенням директора обласного департаменту охорони здоров’я.

Читати далі: Хто не хоче змін у міській освіті?

   

Наш благоустрій — в наших рука!

Полеміка

Нині люди усвідомлюють: щоб жити краще, потрібно і самим докладати зусилля до змін. Ось і ми, мешканці вулиці Ювілейної, що на території колишнього старого летовища (мікрорайон Дубове), на зборах, обрали трьох відповідальних осіб та вирішили відремонтувати самотужки дорожнє покриття нашої вулиці, зробивши цим собі новорічний подарунок. Ювілейною вулицею проїжджає велика кількість автотранспорту, що призводить до постійного руйнування дорожнього покриття. Тому мешканці змушені постійно закидати утворені глибокі вибоїни будівельними відходами.

Читати далі: Наш благоустрій — в наших рука!

   

Пора навести лад з маршрутками

Полеміка

Хмельничани поважного віку, які хоч і зрідка користуються послугами приватних перевізників, добре знають ставлення до себе водіїв маршруток. Особливо вразливо, коли тебе “виховують” ті, хто за віком годиться в онуки. Між тим, чимало водіїв дозволяють собі палити в салоні, розмовляти по мобільному телефону під час руху, вмикати гучну музику, влаштовувати гонки на вулицях, перешкоджати руху тролейбусів, встановлювати загрозу на дорогах...

 


Хмельничани поважного віку, які хоч і зрідка користуються послугами приватних перевізників, добре знають ставлення до себе водіїв маршруток. Особливо вразливо, коли тебе “виховують” ті, хто за віком годиться в онуки. Між тим, чимало водіїв дозволяють собі палити в салоні, розмовляти по мобільному телефону під час руху, вмикати гучну музику, влаштовувати гонки на вулицях, перешкоджати руху тролейбусів, встановлювати загрозу на дорогах... На пенсіонерів-пільговиків такі водії дивляться як на особистих ворогів. Але водночас їхні маршрутки, як правило, забруднені, погано прибрано в салоні. Відтак багато запитань до керівників цих підприємств: наскільки вони уважні до цих неподобств? Чи їх цікавить лише прибуток з кожного рейсу? Мабуть, нова міська влада повинна прискіпливо поставитися до ситуації з пасажирськими перевезеннями: переглянути кількість маршруток, розподіл маршрутів між перевізниками, проконтролювати стан машин, зокрема колишніх переобладнаних вантажних бусів, здійснити дослідження щодо обґрунтування встановлених тарифів тощо.
Натомість є приклади зовсім іншого ставлення до нас, пасажирів. Днями мені довелося скористатися маршруткою ВХ 97-29 АК підприємства “Рембудтранс”, щоб проїхати від авторинку до філармонії. Був приємно вражений, коли водій М.Довган запросив мене до салону після мого прохання скористатися пільговим проїздом. Іншим разом пощастило їхати маршруткою ВХ 55-24 АА цього ж підприємства з водієм Біликом (на жаль, не знаю його імені) і був вдячний за уважне ставлення до себе. Отож є випадки, коли буває не соромно за тих, хто нас обслуговує, трапляються зразки нормального, чуйного ставлення до пасажирів. Відтак залишається сподіватися, що міська влада скористається своїми повноваженнями і здійснить необхідні зміни у сфері пасажирських перевезень.
В.Свинарчук

 

   

Сторінка 1 з 20

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info