Понеділок, березня 19, 2018

Михайло Андрійчук отримав грамоту Верховної Ради

Культурна панорама

В обласному художньому музеї народний депутат України Сергій Мельник вручив Почесну грамоту Верховної Ради України “За особливі заслуги перед українським народом” художнику Михайлові Андрійчуку. Вручення відбулося в рамках творчого вечора “Тарасові думи вічні”, приуроченого 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

“Михайло Андрійчук у свої 90 років активно працює над новими творами і передає  досвід в університеті молодому поколінню митців, — каже Сергій Мельник. — Називати людей патріотами потрібно за їхніми справами, за внесок у розвиток України. Михайло Омелянович — справжній патріот, чия творчість і робота з молоддю збагачують духовну скарбницю нації”.

Нардеп побажав митцю довголіття, міцного здоров’я та натхнення.

“Я зворушений, що отримав таку високу відзнаку, — поділився Михайло Андрійчук. — На жаль, нині художники в глухому куті: рідко мають серйозні замовлення й зазвичай пишуть для себе. Але сподіваюся, що наші твори ще знадобляться людям, адже людина — істота духовна. Мистецтво необхідне для суспільства й держави, адже воно збагачує нас духовно”.

Після вручення Почесної грамоти творчий вечір продовжився. В його рамках молоді читці декламували власні твори і поезії Тараса Шевченка. Студенти також виконали кілька  музичних композицій.

Наш кор.

Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info