Субота, березня 17, 2018

Культурна панорама

У талановитих керівників — талановиті вихованці

Культурна панорама

Що пов’язує два мегаталановиті, добре знані не тільки на Хмельниччині, а й за кордоном, колективи “Альборадо” й “Альфа”? Звісно ж, танець, яким вони живуть, вдосконалюючи майстерність, постійно рухаються вперед і не перестають перемагати! А допомагають їм у цьому одні з найкращих хореографів Хмельниччини Наталя та Олександр Мильнікови. “У кінці лютого ми брали участь у фестивалі естрадно-спортивного танцю “Fest-2018” в Івано-Франківську, — розповідає Наталя Мильнікова. — Дуже любимо цей конкурс, адже беремо в ньому участь з 2002 року. Фестиваль триває три дні, один із яких вільний, тому після конкурсного дня можна насолодитися красою Карпат, прикупити сувенірів і місцевих смаколиків: грибочків, чаю, сиру...”

Читати далі: У талановитих керівників — талановиті вихованці

 

Портрет як дзеркало жіночої душі

Культурна панорама

Минулої середи у музеї-студії фотомистецтва стартувала виставка одеського фотографа Валентини Опольської “Світ жіночого портрета”, чиї жіночі фотопортрети стають особливими завдяки оригінальній техніці роботи.

 

Читати далі: Портрет як дзеркало жіночої душі

   

Михайло Андрійчук отримав грамоту Верховної Ради

Культурна панорама

В обласному художньому музеї народний депутат України Сергій Мельник вручив Почесну грамоту Верховної Ради України “За особливі заслуги перед українським народом” художнику Михайлові Андрійчуку. Вручення відбулося в рамках творчого вечора “Тарасові думи вічні”, приуроченого 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

 

Читати далі: Михайло Андрійчук отримав грамоту Верховної Ради

   

Чоловіки відкрили у собі жіночність

Культурна панорама

Кілька років тому в обласному художньому музеї презентувалася цікава колекція світлин нині львівʼянки Інни Шинкаренко, котра родом зі Старої Синяви. На фотознімках жінки були у жіночих та незвичних для них чоловічих образах. Результати такої фотосесії вражали, з фотопроектом познайомилася вся Україна.

 

Читати далі: Чоловіки відкрили у собі жіночність

   

Наше “Намисто” відзначили в Дніпрі

Культурна панорама

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на гостини до студентів, аби відзначити спільну перемогу, завітали учасники хорового колективу “Намисто” на чолі з художнім керівником Галиною Желінською.

 

Читати далі: Наше “Намисто” відзначили в Дніпрі

   

Оркестр гримів ювілейно

Культурна панорама

До 25-річного ювілею міський муніципальний естрадно-духовий оркестр готувався довго. Щоденні репетиції втілились у феєричному концерті “Краще за 25!”, який відбувся минулого четверга в обласній філармонії. Артисти-музиканти виконали найулюбленіші композиції.

 

Читати далі: Оркестр гримів ювілейно

   

Війна в мініатюрі

Культурна панорама

Минулої п’ятниці у музеї історії міста відкрилася виставка військової мініатюри “WW2micro. Друга світова в мініатюрі” хмельничанина Геннадія Совви.

 

Читати далі: Війна в мініатюрі

   

Діти мистецтвом допомагають українським воїнам

Культурна панорама

Минулої п’ятниці у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулося відкриття виставки-продажу творчих робіт “Мистецтво заради миру”. Тут презентовані роботи вихованців мистецьких закладів міста, а також художників Володимира Корнєва і Володимира Овчарука. Серед експонатів живопис, графіка, ляльки-мотанки, кераміка, батик...

Читати далі: Діти мистецтвом допомагають українським воїнам

   

Красі природи — фото Миколи Шафінського

Культурна панорама

Минулого четверга у виставковому залі ПАТ “Хмельницькобленерго” відбулося відкриття виставки “Спогади про літо” фотохудожника, фотокореспондента нашої газети Миколи Шафінського. В експозицію увійшли кілька плакатів та світлини з серії “З любов’ю до природи”, аби не лише познайомити відвідувачів з творчістю талановитого земляка, а й нагадати їм про збереження найціннішого — природи.

Читати далі: Красі природи — фото Миколи Шафінського

   

Оркестру — 25!

Культурна панорама

Цьогоріч Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр відзначає 25-річний ювілей. “Нині, вважаю, найсильніший склад оркестру: ті, хто працює з моменту його створення, і молоді музиканти”, — переконаний головний диригент Тарас Безнюк, котрий у колективі з 2002 року, а очолює його з 2009 року.

Читати далі: Оркестру — 25!

   

Дмитро Гусаков: “Хочеться зробити театр відкритішим та сучаснішим”

Культурна панорама

Добре, коли культурну сферу міста формують молоді митці, продовжуючи традиції поперед-ників та впроваджуючи власні ідеї. Серед них режисер народного аматорського театру “Дзеркало” при міському Будинку культури та очільник ГО “Центр розвитку театру “Час Т” Дмитро ГУСАКОВ. Про театральне життя міста — наша розмова з ним.

 

Читати далі: Дмитро Гусаков: “Хочеться зробити театр відкритішим та сучаснішим”

   

Сторінка 1 з 114

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info