Четвер, січня 18, 2018

Культурна панорама

Художні вітання молодих кам’янчан

Культурна панорама

Гарно привітали хмельничан з новорічно-різдвяними святами сусіди з Кам’янця-Подільського. 26 грудня у виставковій залі ПАТ “Хмельницькобленерго” відбулося відкриття виставки картин випускників Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Молоді митці вдало поєднали народну традицію з сучасними віяннями декоративно-прикладного мистецтва.

Читати далі: Художні вітання молодих кам’янчан

 

Тамара Козицька: “Мрію, аби комфортні умови доступу до інформації були в кожній бібліотеці міста”

Культурна панорама

Світ — великий, осягнути його премудрості можна, зокрема читаючи книги. А скарбниця книг — бібліотека. Відрадно, що міські читальні не пасуть задніх у роботі, одні з кращих в Україні. Про це наша розмова з директором Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, яка має чимало нагород за професійність, Тамарою КОЗИЦЬКОЮ.

Читати далі: Тамара Козицька: “Мрію, аби комфортні умови доступу до інформації були в кожній бібліотеці міста”

   

“Step dance” — 20-річна історія маленької сім’ї

Культурна панорама

Керівник ансамблю “Step dance” Наталя Личко з дитинства займається танцями, саме це захоплення у вересні 1997 року надихнуло її на створення танцювального гуртка зі спортивної аеробіки. Його перші 12 вихованців у грудні того ж року вже демонстрували танцювальні композиції на звітному концерті.

Читати далі: “Step dance” — 20-річна історія маленької сім’ї

   

Вразила оптимізмом “Подільська палітра”

Культурна панорама

Минулої п’ятниці в обласному художньому музеї відбулась урочистість з нагоди нагородження учасників другого туру обласного конкурсу юних художників “Подільська палітра”ім. Людмили та Миколи Мазурів. Це юнаки та дівчата віком від 17 до 25 років. Кращих обирали у трьох номінаціях.

Читати далі: Вразила оптимізмом “Подільська палітра”

   

Гарних свят зичив оркестр

Культурна панорама

Як великий оберемок зимових троянд — суцвіття кращих мелодій подарував місту в день святого Андрія і з нагоди новорічно-різдвяних свят міський муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Читати далі: Гарних свят зичив оркестр

   

Піснею мир закликає

Культурна панорама

Спів солістки Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру Марини УКРАЇНЕЦЬ — окраса святкових концертів міста, а ще стимул триматися для наших військових у зоні АТО. З нею — співачкою та волонтеркою наша розмова.

Читати далі: Піснею мир закликає

   

Міжнародне визнання

Культурна панорама

За результатами участі у Міжнародному фотопленері у Словацькій Республіці двох хмельницьких фотографів Сергія Аніськова та Олену Лаптеву прийняли до Словацької національної спілки фотографів.
Тепер у фотомитців подвійна відповідальність: перед українською та словацькою фотоспільнотами.
Вл. інф.

   

Моноспектакль “Мазепа” завершив сезон монотеатру “Кут”

Культурна панорама

Вочевидь, символічно, що свій 24-й театральний сезон Хмельницький муніципальний монотеатр “Кут” завершив одним зі знакових спектаклів “Мазепа” за монодрамою подільських драматургів Ярослава та Богдана Мельничуків. Зрештою, після аншлагового завершення вистави про це зі сцени скаже виконавець ролі легендарного гетьмана, народний артист України, директор і актор театру Володимир Смотритель.

Читати далі: Моноспектакль “Мазепа” завершив сезон монотеатру “Кут”

   

Поринаючи у “Зорі у квадраті” Ольги Ковалевської

Культурна панорама

Життя — постійний рух і турботи, а хочеться споглядати за зірками. Про безмір зірок, а точніше про “(Зорі)²” мріє і молода поетка родом з Хмельниччини Ольга Ковалевська. Саме так хотіла назвати свою першу збірку віршів, виплекану за останніх 15 років, яку презентувала 23 червня у книгарні “Є”.

Читати далі: Поринаючи у “Зорі у квадраті” Ольги Ковалевської

   

Чи доживе до 30-ліття музей Анни Ахматової?

Культурна панорама

Одна з нечисленних  культурно-мистецьких пам’яток Хмельниччини під загрозою руйнування: у Слобідці-Шелехівській, що на Деражнянщині, у жахливому стані нині музей Анни Ахматової.

Читати далі: Чи доживе до 30-ліття музей Анни Ахматової?

   

Микола Клец — третій лауреат премії імені Миколи Федунця

Культурна панорама

Уже традиційно 20 червня в обласному літературному музеї збираються письменники, літературознавці, бібліотекарі, а також рідні та близькі відомого на Хмельниччині поета й прозаїка Миколи Федунця, аби вшанувати його світлу пам’ять.

Читати далі: Микола Клец — третій лауреат премії імені Миколи Федунця

   

Сторінка 1 з 112

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info