Понеділок, березня 19, 2018

Launch Party дала відлік початку Форуму економічного розвитку (Фото)

Хмельницький діловий

 

На старт-вечріці перед Форумом економічного розвитку Хмельницького презентували сайт Форуму. У неформальній обстановці з приємною музикою та за келихом вина проходила Launch Party для членів організаційного комітету, партнерів, влади, бізнесу. Такий захід дав змогу завести нові знайомства, поділитися досвідом, обговорити ідеї. Пройнятися духом Форуму і пропагувати серед своїх колег та друзів реєструватися та відвідати Форум економічного розвитку Хмельницького. Старт-вечірці передувала прес-конференція для засобів масової інформації.


Основною метою як самого Форуму, так і бізнес-вечірки є об’єднання підприємців та інвесторів у баченні спільного майбутнього міста. Донести до бізнес-спільноти міста інформацію про нові доступні можливості, що покращать бізнес-клімат міста. Як розповідають організатори, що на Форум очікують близько 750 відвідувачів. Чимало запрошень відправили і закордон, представникам міст-побратимів.


У вітальному слові до присутніх міський голова Олександр Симчишин висловив сподівання, що майбутній Форум дасть Хмельницькому та усім зацікавленим в розвитку міста нові знання та можливості. «Я переконаний,що будь-який розвиток, будь-який рух вперед неможливий через бажання однієї людини чи кількох людей. Результат може бути тільки тоді, коли, принаймні, активне середовище, навіть нехай це буде активна меншість об’єднається задля спільної мети. Якщо усі зацікавлені сторони будуть працювати як один механізм – місто Хмельницький точно буде рухатися вперед», – зазначив Олександр Симчишин.


До слова, міський голова буде одним з одинадцяти спікерів Форуму.
На старт-вечірці члени оргкомітету представили сайт Форуму, на якому вже з вчорашнього вечора можна реєструватися.

Нагадаємо, Форум  буде одноденний, проходитиме 27 квітня у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького. Реєстрація з 8.00 год., початок о 9.30 год. 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info