Понеділок, березня 19, 2018

Яка доля чекає на хмельницькі МАФи?

Хмельницький діловий

У вівторок у міській раді відбулися громадські слухання щодо впорядкування розміщення тимчасових споруд на території міста. Представники влади спільно з громадськістю та підприємцями обговорили проект рішення міської ради “Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності й тимчасових конструкцій на території міста Хмельницького”.

Робота над проектом тривала ще з початку минулого року. Робоча група, до якої увійшли до 30 представників влади і бізнесу, намагалася, щоб  однаково були представлені інтереси і міста, і підприємців.
Заступник міського голови Володимир Гончарук розповів, що проект покликаний впорядкувати хмельницькі МАФи, легалізувати найманих працівників, створити рівноцінні умови для ведення підприємницької діяльності. А після його прийняття розпочнеться робота над створенням для тимчасових споруд єдиного архітипу. Тобто вони матимуть однаковий вигляд. Найперше це стосуватиметься МАФів у центральній частині Хмельницького.
“У документі ми вказали, що розуміється під “центральною частиною”. Це — вулиці Проскурівська, Франка, Свободи, Європейська, Кам’янецька, Соборна, Староміська, Грушевського, Шевченка, Подільська… Єдиний архітип визначатимуть в управлінні архітектури”, — зазначив Володимир Гончарук. Він підкреслив, що підприємці у зв’язку з необхідною реконструкцією отримають знижки під час оплати орендних ставок.
Також у проекті рішення прописані місця, де у Хмельницькому можуть проводитися ярмарки. Зокрема, це вулиці Зарічанська і Прибузька. Новорічний ярмарок — поблизу кінотеатру ім. Т.Шевченка, книжкові — у парках ім. І.Франка та ім. М.Чекмана. А на вулиці Проскурівській на ярмарках дозволять торгувати лише товарами власного виробництва. За словами Володимира Гончарука, це можуть бути сири, мед, ковбаси, хендмейд… Таким чином міська влада прагне підтримати місцевих виробників.
Андрій ЯЩИШЕН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info