Понеділок, березня 19, 2018

Запрошує оновлена “Чайка”

Хмельницький діловий

Минулої суботи для шанувальників дубово-березового віника і пари відчинила двері після ремонту комунальна лазня “Чайка”. А напередодні ввечері це підприємство з перевіркою відвідали міський голова Олександр Симчишин, депутати, спеціалісти та інші відповідальні особи. Урочистостей не було, лише оглядова екскурсія й ділова розмова.

Спілкуючись із журналістами, міський голова розповів, що графіки проведення робіт були значно порушені. Реконструкція лазні мала розпочатися ще влітку, та через невчасно здану проектну документацію стартувала лише в листопаді. В процесі виникали й інші проблеми: пориви проржавілої водогінної системи, суцільне ураження грибком стін і стелі, протікання даху, який, до речі, в попередні роки виявився так “капітально” відремонтованим, що з настанням теплої пори року знову доведеться братися за його ремонт.
“Темпами і якістю ремонтних робіт підрядником ПМП “Лідер” ми задоволені”, — наголосив Олександр Симчишин.
Сума, виділена на ремонт, складає 4,7 мільйона гривень, наразі освоєна лише половина з них. Попереду ще великий обсяг робіт. Це — облаштування першого поверху, де будуть працювати парильні, укріплення фундаменту, облаштування прилеглої території... Але обсяг виконаних робіт уже дозволяє лазні працювати в триденному на тиждень тестовому режимі. 
Чоловіча зала розрахована на 120 осіб, жіноча — на 50-60. Вартість на початку роботи лазні буде попередньою. А надалі буде підвищена, хоча залишиться доступною всім мешканцям міста.
Микола ШАФІНСЬКИЙ
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info