Субота, березня 17, 2018

Хмельницький діловий

Як поштовх до економічного розвитку та більш конструктивного діалогу влади з бізнесом і громадою міста

Хмельницький діловий

Саме такою є головна мета проведення форуму економічного розвитку Хмельницького, який відбудеться нині, 27 квітня, у нашому місті, про що говорили члени його організаційного комітету з журналістами напередодні на прес-конференції.

Читати далі: Як поштовх до економічного розвитку та більш конструктивного діалогу влади з бізнесом і громадою міста

 

Launch Party дала відлік початку Форуму економічного розвитку (Фото)

Хмельницький діловий

На старт-вечріці перед Форумом економічного розвитку Хмельницького презентували сайт Форуму. У неформальній обстановці з приємною музикою та за келихом вина проходила Launch Party для членів організаційного комітету, партнерів, влади, бізнесу.

Читати далі: Launch Party дала відлік початку Форуму економічного розвитку (Фото)

   

Яка доля чекає на хмельницькі МАФи?

Хмельницький діловий

У вівторок у міській раді відбулися громадські слухання щодо впорядкування розміщення тимчасових споруд на території міста. Представники влади спільно з громадськістю та підприємцями обговорили проект рішення міської ради “Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності й тимчасових конструкцій на території міста Хмельницького”.

Читати далі: Яка доля чекає на хмельницькі МАФи?

   

Зарплату підвищити не можна залишити як є

Хмельницький діловий

Де поставити кому в цьому реченні, мали визначити збори трудового колективу КП “Електротранс”, щоб таким чином вирішити черговий внутрішній конфлікт. Передісторія його банальна і водночас показова. На виконання постанови Кабінету міністрів щодо підвищенням мінімальної заробітної плати на підприємстві виникла необхідність певної зміни колективного договору. Для цього адміністрація разом із профспілковим комітетом підготувала проект нового договору, зміни якого мали забезпечити не лише урядові вимоги щодо рівня мінімальної зарплати, а й відповідно до тарифної сітки. Враховуючи обмеження фінансових можливостей, зокрема в обсягах відшкодування пільгового проїзду, через подорожчання електроенергії тощо, було вирішено використати і певні внутрішні ресурси. Вони стосувалися деякого зменшення рівня надбавок, встановлених підприємством, які однак не впливали на статті галузевої угоди: щодо відпустки за роботу в шкідливих умовах, доплати на професійну майстерність (не за класність!) та інше.

Читати далі: Зарплату підвищити не можна залишити як є

   

Запрошує оновлена “Чайка”

Хмельницький діловий

Минулої суботи для шанувальників дубово-березового віника і пари відчинила двері після ремонту комунальна лазня “Чайка”. А напередодні ввечері це підприємство з перевіркою відвідали міський голова Олександр Симчишин, депутати, спеціалісти та інші відповідальні особи. Урочистостей не було, лише оглядова екскурсія й ділова розмова.

Читати далі: Запрошує оновлена “Чайка”

   

Скандал навколо нової транспортної мережі

Хмельницький діловий

Минулої п’ятниці представники перевізників обговорювали у міському управлінні транспорту та зв’язку нововведення, які стосуватимуться майбутньої транспортної мережі Хмельницького. Причиною їхнього візиту стали напрацювання управління, які насторожили перевізників та навіть викликали обурення.

Читати далі: Скандал навколо нової транспортної мережі

   

“Чайка” в очікуванні свого нового злету

Хмельницький діловий

На черзі у нас подія, ледь не історична для сьогодення Хмельницького: відновлення лазні №1 на вулиці І.Франка. Пов’язана вона з багатьма факторами: численними зверненнями громадян, справжньою епопеєю з реконструкцією лазні, щедрими обіцянками влади минулих років, несподіваними відкриттями у цьому задовгому процесі...

Читати далі: “Чайка” в очікуванні свого нового злету

   

ПАТ “Хмельницькобленерго” на етапі подальшого розвитку

Хмельницький діловий

Напередодні професійного свята Дня енергетика у ПАТ “Хмельницькобленерго” відбулась традиційна зустріч керівництва компанії з журналістами, які були проінформовані про результати її діяльності у нинішньому році та ознайомлені з перспективними планами наступного року.

Читати далі: ПАТ “Хмельницькобленерго” на етапі подальшого розвитку

   

ТОВ “Либідь” програло суд за підземку

Хмельницький діловий

Господарський суд Хмельницької області минулої п’ятниці продовжив розгляд справи щодо оренди частини підземного переходу. Представники міської ради вимагають від ТОВ “Либідь” звільнити частину приміщень підземки загальною площею 695 квадратних метрів і заплатити неустойку в розмірі 48037,68 гривні. Нарешті цього разу вони отримали опонента — представника відповідача, яка прийшла на останнє судове засідання у справі.

Читати далі: ТОВ “Либідь” програло суд за підземку

   

Бізнес-форум “Україна — країна підприємців”

Хмельницький діловий

Складна ситуація у вітчизняній економіці, наявні тенденції у соціально-політичному житті України змушують шукати не популістські, а реалістичні кроки виходу з цього кризового стану. Насамперед, це стосується економічної сфери, зокрема підприємництва. У світі саме малий та середній бізнес є рушійною силою у нарощуванні валового внутрішнього продукту (ВВП) і створенні нових робочих місць. У країнах заходу його частка у ВВП сягає 50-70%, а у нас не перевищує 7-8%. Загрозливою тенденцією є відтік кваліфікованої робочої сили за кордон. Так, за статистикою з початку нинішнього року видача трудових віз українцям до Польщі зросла вдвічі, у країнах Євросоюзу працює понад 1,5 мільйона наших громадян. Водночас в Україні загострюється проблема на внутрішньому ринку праці. За даними обласної служби зайнятості, найбільшу частку тих, хто шукає роботу, складають економісти, юристи, менеджери. Цьогоріч виплати з безробіття на Хмельниччині збільшилися на 10 мільйонів гривень і перевищили 200-мільйонну позначку. Для державного бюджету чимдалі це стає важкою проблемою, потерпають від цього і місцеві бюджети. Натомість таке становище загрожує і соціально-політичній стабільності держави.

Читати далі: Бізнес-форум “Україна — країна підприємців”

   

Канадці хочуть розвивати енергетику Хмельниччини

Хмельницький діловий

Минулої середи у наше місто завітала делегація канадської компанії “Refraction Asset Management”, яка працює в енергетичному бізнесі. Закордонні підприємці зацікавлені у розвитку зеленої енергетики на Хмельниччині. Щоб обговорити перспективи співпраці, вони зустрілися з представниками обласної влади, міським головою Олександром Симчишиним та керівництвом ПАТ “Хмельницькобленерго”.

Читати далі: Канадці хочуть розвивати енергетику Хмельниччини

   

Сторінка 1 з 18

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info