Вівторок, лютого 20, 2018

Звіт зі зміною статусу і владною підтримкою

Місцеве самоврядування

Лютневий цикл звітів депутатів міської ради перед виборцями розпочав представник виборчого округу №10 Віталій Діденко. Як і торік, підтримати однопартійця з ВО “Свобода” прийшла потужна команда: заступник міського голови Галина Мельник, начальник департаменту освіти і науки Роман Миколаїв, начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок, а ще колега з обласної ради Анатолій Панчук, який очолює там фракцію свободівців.

Участь у звіті депутата від партії влади в місті високопосадовців сприяла кількісному зібранню: актовий зал НВО №28 заповнили люди різного віку: не лише мешканці округу №10, а й усього мікрорайону Озерна. Очікування не обманули: було що довідатися про здобутки й запитати. Зрештою, особливим був сам характер звітних зборів. Так, за відсутності секретаря міської ради Михайла Кривака, який за посадою на зібраннях головує, функції розпорядника взяла на себе Галина Мельник з підзвітного міській раді виконкому. Натомість, за практикою органів самоврядування, у таких випадках головує на зборах або представник відділу сприяння депутатській діяльності, або голова постійної комісії, або найстарший за віком депутат. Відтак традиційний депутатський звіт набув ознак звітування міської влади взагалі, зокрема міського голови, фактично змінивши його статус.

За таким принципом і звітував Віталій Діденко. Він докладно, за допомогою відеоматеріалів, проінформував про головні досягнення в благоустрої міста минулого року та розвитку його інфраструктури. Інформація людей зацікавила, але водночас викликала неочікуваний докір: ми прийшли почути про зроблене депутатом на окрузі, його особисту роботу в міській раді, зокрема дізнатися, чому його виступів немає на сторінках газети “Проскурів”, де він є членом редакційної колегії? Утім ця реакція була передчасною, оскільки надалі зібрання почуло і побачило детальний звіт про те, що здійснили на території округу комунальні підприємства.

Так, масштабні роботи проведені у ремонті та облаштуванні дитсадка №56, НВО №28. Відбувся капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Центральної (мікрорайон Дивокрай) і Веселкової, поточний ремонт доріг на вулицях Панаса Мирного та Залізняка, прибудинкової території та дитячого майданчика на Залізняка, 18, електрообладнання на Залізняка, 14 та Панаса Мирного, 27. Завершений капремонт амбулаторії загальної практики — сімейної медицини на Залізняка, 34/1, яка невдовзі має запрацювати. Розпочате будівництво нового навчального закладу: ясла-садок і початкова школа. Здійснені заходи з покращення й осучаснення зовнішнього освітлення, безпеки дорожнього руху. Суттєво оновлена і доповнена транспортна мережа з’єднання Озерної з іншими мікрорайонами міста (маршрути №№7, 8, 30а, 58). На звернення громадян ліквідовані незаконні забудова на Панаса Мирного, 31/1 та паркан біля озера.

Серед планів нинішнього року на окрузі — проект будівництва паркової зони навколо озера, капітальний ремонт вулиці Залізняка і дитячого майданчика на Панаса Мирного, 25, ремонт прибудинкових територій (Залізняка, 12, Панаса Мирного, 27, 21/4), встановлення світлофора на перехресті вулиць Бандери і Панаса Мирного, облаштування НВО №28 та ДНЗ №56.

Віталій Діденко розповів про особисту участь у роботі постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, постійно діючої комісії з питань самочинного будівництва та робочої групи з розробки стратегії розвитку міста.

Учасників звітної зустрічі почута інформація спонукала до численних запитань і звернень. Їх цікавили перспективи нового генерального плану забудови міста, ситуація з дитсадками, екологічною безпекою, стан дитячих і спортивних майданчиків, роздільне сортування побутових відходів, проблема бродячих собак, транспортного сполучення в районі новобудов та багато іншого. Відповідати на все депутату активно допомагала поважна команда підтримки, а загальним висновком зібрання можна вважати вислів однієї з груп виборців: “Зміни, які відбуваються в мікрорайоні Озерна, заслуговують на  подяку”.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info