Вівторок, лютого 20, 2018

В унісон з виборцями

Місцеве самоврядування

Виборчий округ №18 один із найбільших за територією у нашому місті. До нього належать вулиці Кропивницького (Галана), Острозького, Сільськогосподарська, Селекційна, Озерна, Федорова, частини Вінницької, проспекту Миру, Старокостянтинівського шосе, Панаса Мирного, прилеглі провулки. Виборцями є мешканці як багатоквартирних будинків у житлових масивах, так і приватного сектора. Цей мікрорайон серед хмельничан зберігає колишню назву Виставка і вважається престижним для проживання. Але, незважаючи на порівняно молодий вік забудови, має свої проблеми.

Представляючи виборцям округу місцевого обранця в ході його звіту, секретар міської ради Михайло Кривак зазначив: “Олександр Василишин має неординарне мислення і завжди відстоює свою думку”. Окреслені відмінності характеру депутата проявилися в процесі звітної зустрічі. Олександр Василишин зробив акцент не на здобутках комунальників, зокрема УМК “Заріччя” і “Озерна”, підкресливши, що вони не є його особистою заслугою. Він чітко дотримувався вимог законодавства щодо повноважень депутатів органів місцевого самоврядування: проінформував про свою діяльність у складі міської ради та фракції ПП “Об’єднання “Самопоміч”.

Колишній військовослужбовець, кадровий офіцер Олександр Василишин поєднує роботу в постійній комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів та децентралізації, депутатській групі “Системні зміни задля сталого розвитку міста Хмельницького” з активною участю у громадських об’єднаннях, підтримуючи і розвиваючи волонтерський рух допомоги учасникам АТО і шефськими зв’язками з військовими частинами. А ще як директор ТСК “Ринок “Оптовик”, добре розуміючи нинішні проблеми підприємницького середовища, наполегливо відстоює його інтереси. Про це він і розповів учасникам зібрання.

Так, Олександр Василишин ініціював і організував поїздку дітей учасників АТО до Польщі, збирання та придбання необхідних речей для воїнів ЗСУ в зоні бойових дій на Донбасі. До речі, перебування у Польщі не було для нього лише туристичним, він вивчав досвід сусідів у впровадженні заходів з підтримки підприємництва та залучення інвестицій. У нашому місті бере участь у створенні індустріального парку на зразок польських запроваджень з розвитку економіки. Не вважає депутат безперспективними і діючі речові ринки, які забезпечили нормальну життєдіяльність міста у найскладніші 1990-ті роки, відтак ініціює заходи з їх збереження та вдосконалення.

Отож не дивно, що атмосфера зібрання видалася доброзичливою, люди відзначали особисту скромність депутата, його вплив на практичну і конкретну роботу комунальних підприємств на території округу. Зокрема вона стосувалася ремонту проспекту Миру: 10 під’їздів у будинках №№65/3, 77-83, дахової покрівлі будинків №№73, 95/2, встановлення 50 нових контейнерів для побутових відходів, лавок для відпочинку на вул. Кропивницького, благоустрій прибудинкових територій та інше.

Натомість Олександр Василишин вважає за потрібне з’єднати вулиці Кропивницького й Озерну та облаштувати перехід і освітлення до вулиці Панаса Мирного. Крім того, сама вулиця Кропивницького потребує реконструкції, зокрема будівництва тротуару та сучасної зеленої зони. На його думку, варто відновити підземний перехід на розі вулиці Свободи і проспекту Миру, вдосконалити у мікрорайоні заходи з безпеки дорожнього руху. Як не дивно, але найбільших робіт потребує проспект Миру на території округу: збільшення пасажирського транспорту в бік Старокостянтинівського шосе, облаштування сходин і пандусів з південного боку проспекту в напрямку магазину “Вінницький”, оновлення пішохідної доріжки до МАУПу тощо.

Ці пропозиції депутата викликали схвальну реакцію зібрання, адже повністю співпали з думками його виборців. Висловили вони і нові свої побажання — разом з подяками за увагу та турботу про благоустрій Виставки, життя її мешканців.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info