Вівторок, лютого 20, 2018

Хмельничани схвалюють роботу міського голови

Місцеве самоврядування

Все більше хмельничан вважають, що місто рухається у правильному напрямку й схвалюють роботу міського голови Олександра Симчишина. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного наприкінці минулого року GfK Ukraine на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

 

Такі соціологічні опитування стали вже традиційними для українських міст, серед яких і Хмельницький. Вони допомагають зрозуміти, як змінюється ситуація в державі та на місцях.

Найновіше опитування проводилося з 15 листопада до 14 грудня минулого року. За відповідями 1200 хмельничан зрозуміло, що мешканці обласного центру продовжують кардинально протилежно сприймати стан речей у державі та рідному місті. Так, 12% респондентів вказали, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку, 68% — у неправильному. На противагу цьому 79% опитаних хмельничан вважають, що справи в місті рухаються у правильному напрямку, й лише 10% — у неправильному.

Відтак не дивно, що все більше хмельничан позитивно оцінюють роботу міського голови. Так, з червня до грудня 2017 року підтримка діяльності Олександра Симчишина зросла на 7%: якщо на початку літа його роботу схвалювало 87% опитаних, то в грудні — 90%. Крім того, зросла підтримка міської ради загалом зі 71% у червні до 77% у грудні.

Також респонденти висловили думку, які сфери мають бути пріоритетними для міської влади. У п’ятірці — житлово-комунальне господарство, медичні заклади, двори та прибудинкові території, дороги і громадський транспорт.

А загалом 74% хмельничан однозначно пишаються своїм містом.

Андрій ЯЩИШЕН

 

 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info