Вівторок, лютого 20, 2018

В атмосфері взаємної поваги

Місцеве самоврядування

Виборчий округ №19 є частиною Південно-Західного мікрорайону і складається з вулиць Тернопільської (№/№26/3-34/5), Інститутської (№/№19-21/1), Молодіжної (№/№2/3-8/2) та Львівського шосе (№/№1-51). Вже друге скликання міської ради тут обирається депутатом Олег Певнєв.

Представляючи його виборцям у ході звітної зустрічі, секретар міської ради Михайло Кривак зазначив: “Це один із найактивніших і найавторитетніших депутатів, досвідчений підприємець та ініціатор багатьох починань”.

Стисла характеристика має відповідне підтвердження. Активність Олега Певнєва — участь у роботі одразу кількох комісій міської влади, зокрема адміністративній. Авторитетність засвідчує його головування у постійній комісії міської ради з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста. Досвід підприємця дозволяє ініціювати заходи з розвитку міської інфраструктури та сприяє реалізації звернень виборців. Про це він і розповідав на звітному зібранні.

Характерно, що особливо кількісним воно не було і проходило в атмосфері взаємної поваги й довіри. Позначилося те, що Олег Певнєв регулярно проводить особисті прийоми громадян. У звітному періоді їх відбулося вже 24, депутат отримав понад 90 письмових звернень виборців, які поступово вирішувалися. Отож, на відміну від деяких депутатських звітів, цей не містив гострих виступів, скарг та звинувачень на роботу комунальників. Навпаки, і на адресу депутата, і УМК “Південно-Західна” (колишній ЖЕК №3), і міської влади загалом лунали слова лише щирої подяки. Природно, що виходили вони з досягнень останніх років. Це — заслуга як комунальників, так і місцевого обранця.

Так, уперше за десятки років був зроблений капітальний ремонт дороги від Львівського шосе №47/2 до вулиці Тернопільської №34/3, яка проходить до дитсадка. Заасфальтовані прибудинкові території на Львівському шосе (№/№39/1-51) і Тернопільській (№/№34/1-34/3). Нові дитячі майданчики збудовані у дворах на Львівському шосе, у житловому масиві облаштоване сучасне зовнішнє освітлення. У гуртожитку №39/1 на Львівському шосе проведений капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення, відремонтовані сходи у під’їзді. Оновлені сходи і до будинків №/№47, 47/1, 47/2, 43/1. За зверненнями громадян надана матеріальна допомога 70 особам на суму понад 36 тисяч гривень.

Звітуючи про зроблене за його сприяння на окрузі, Олег Певнєв відзначив підтримку керівництва, підрозділів міської ради, депутатського корпусу та активну участь місцевої громади. На знак особистої подяки він вручив почесні відзнаки депутата керівникам управлінь та комунальних підприємств, а також громадським активістам.

Як член фракції ВО “Батьківщина” Олег Певнєв дотримується гасла: “Не словом, а ділом”. За таким принципом складений і план на 2018 рік. Серед пріоритетів: капітальний ремонт прибудинкових територій на Тернопільській, 34/4 і Молодіжній, 2/3а, будівництво сучасного футбольного поля зі штучним покриттям на базі ЗОШ №27, облаштування дитячих майданчиків на Інститутській, 19 та Львівському шосе, 51, омолодження дерев у мікрорайоні, встановлення лавок у храмі УПЦ КП Всіх святих землі української на розі вулиць Тернопільської і Молодіжної. А також інші заходи, котрі мають сприяти культурному та спортивному розвитку дітей і молоді, безпеці дорожнього руху, збереженню екології, покращенню умов для підприємництва.

“Проблем у нас ще вистачає, але впевнений, що наше спільне відповідальне ставлення до своїх обов’язків дозволить зробити життя на окрузі комфортнішим”, — заявив Олег Певнєв і закликав виборців до подальшого взаємозв’язку.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info