Вівторок, лютого 20, 2018

Набутий досвід дається взнаки

Місцеве самоврядування

Минулого тижня перед виборцями звітували депутати з фракції ВО “Свобода” Олег Гунько і Сергій Королюк. Як і торік, звітну зустріч вони об’єднали для двох виборчих округів: №№2 і 3. Але якщо попереднє спільне зібрання відвідали лише четверо виборців, то нині їх було значно більше. Зміни відбулись і в депутатській інформації про виконання обов’язків та здійсненій роботі: вона була змістовною, а характер виступів обох обранців — упевненішим. Вочевидь, набутий досвід у першому для них скликанні міської ради дається взнаки. Показово, що підтримати однопартійців взялися начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок і депутат обласної ради Надія Новосельська.

Олег Гунько обраний від виборчого округу №2, який складається з частин вулиць Бандери, Зарічанської, Нижньої та Верхньої Берегових і прилеглих провулків. Звітуючи про здійснені роботи у 2017 році, депутат акцентував на капітальному ремонті дорожнього покриття провулку Першотравневого і внутріквартальної дороги на Зарічанській біля будинку №24/1 — як довгоочікуваних, а також на поточному ремонті вулиць Бандери і Зарічанської. Зокрема на вулиці Бандери розширена проїзна частина з улаштуванням зупинки пасажирського транспорту.

Низка робіт здійснена у будинках №№36/1, 40, 44, 50, 52/2 на Зарічанській та Бандери, 7/1: ремонт прибудинкових територій, утеплення фасадів, облаштування дитячого майданчика... Нинішнього року заплановані ремонтні роботи на вулицях Верхній Береговій, Зарічанській, Бандери, Нижній Береговій. Проект-но-кошторисна документація для цього вже підготовлена. Передбачається також подальший благоустрій прибудинкових територій.

Учасники зібрання звіт сприйняли схвально, але звернули увагу на вдосконалення схеми розміщення контейнерних майданчиків для побутових відходів. Серед нових звернень до депутата: облаштувати оновлену зупинку на вулиці Бандери, припинити діяльність так званих “Спортлото”, своєчасно знищувати написи на стінах будинків, парканах...

Сергію Королюку завойовувати довіру мешканців сусіднього округу №3 складніше, він обирався за списком ВО “Свобода” і за округом був закріплений. Певна початкова незручність у новій для себе ролі позначилась у ході минулорічного звіту, коли він більше розповідав про малозначущі досягнення: наприклад, про заміну вентилів кранів. Натомість нині загальний вигляд звітної інформації Сергія Королюка був солідніший. Так, за його словами, всі заплановані роботи у 2017 році були виконані. Це — ремонти прибудинкових територій на Зарічанській, 32, прилеглої території ЗОШ №25, дорожнього покриття провулку Верхнього Берегового, частин вулиць Зарічанської, Бандери, проспекту Миру.

У планах нинішнього року сформований список з ремонтних робіт прибудинкових територій на Бандери, 10, 10/2, 10/3, завершення цих робіт на Зарічанській, 32, реалізація проекту водовідведення на Підгірній, облаштування дитячих майданчиків, подальші роботи на проспекті Миру, вулицях Бандери, Зарічанській та Верхній Береговій. Вперше має відбутися капремонт вулиці Коновальця. Серед особистих ініціатив Сергія Королюка — будівництво стадіону зі штучним покриттям та сучасним облаштуванням на території округу. Зібрання до інформації також поставилося позитивно.

Обидва обранці визначили, що не все вдалося зробити з запланованого з об’єктивних причин. “Два роки діяльності нинішньої міської влади — термін незначний, хоча зрушення у благоустрої міста чималі й люди це бачать. Упевнені, що надалі буде зроблено набагато більше”, — такий висновок завершив спільний звіт Олега Гунька і Сергія Королюка.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info