Вівторок, лютого 20, 2018

Звіт з акцентом на особисту діяльність обранця

Місцеве самоврядування

“Ірина Ковальчук — депутат з великим життєвим, адміністративним досвідом, відома як громадський діяч та автор багатьох ініціатив у міській раді”, — так представив її учасникам звітної зустрічі на виборчому окрузі №5 секретар міської ради Михайло Кривак. Стисла характеристика практично позначилась на ході депутатського звіту.

“Не буду перераховувати всі ремонтні роботи, які торік були зроблені на окрузі, адже це не мої досягнення, а результат роботи всіх структур міської влади: насамперед комунальників”, — так розставила крапки над “і” Ірина Ковальчук, на відміну від більшості колег, котрі переважно акцентують себе саме на здобутках комунальних підприємств. Для неї важливим було прозвітувати про особисту діяльність у складі міської ради. А розповісти численному загалу начальнику міського територіального центру соціального обслуговування було про що.

Депутат від виборчого округу №5 є членом постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, бере активну участь у роботі інших постійних комісій, зокрема з питань охорони здоров’я і соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з питань ЖКГ та комунального майна. Добровільна самозайнятість у міській раді сприяла детальному вивченню різних сфер життєдіяльності міста, відтак — особистим ініціативам у ході сесійних засідань. Таких було 12, з них п’ять сформувалися в рішення міської ради. Найважливішими серед них Ірина Ковальчук визначає пропозиції до бюджету міста щодо подальшого будівництва другої черги Чернелівського водогону, реалізацію громадської ініціативи мешканців будинку №72 на проспекті Миру та внесення змін у регламент міської ради щодо роботи постійних депутатських комісій.

Упродовж минулого року Ірина Ковальчук у ході обласних прийомів зустрілася з-понад 110 громадянами. Спілкування з ними дозволили зробити 17 депутатських звернень до посадовців та комунальних підприємств. Вони стосувалися встановлення індивідуальних лічильників газу, якості ремонтів доріг та житлового фонду, запровадження наглядових рад у закладах бюджетних галузей, щодо автоматизації фінансово-господарської діяльності міста, облаштування виїзду на вулицю Свободи, дитячих майданчиків, благоустрою прибудинкових територій, покращення мережі зовнішнього освітлення та інше. Більшість цих звернень з відповідними пропозиціями реалізовані, щодо деяких складені плани на нинішній рік.

Практична робота на виборчому окрузі, який складається з частин вулиць Зарічанської, Перемоги, Свободи, проспекту Миру, логічно поєднується з іншим аспектом діяльності депутата Ірини Ковальчук: у фракції БПП “Солідарність” та в організації діяльності робочої групи щодо визначення вітчизняного товаровиробника програмного продукту. А в депутатському середовищі як голова групи “Системні зміни задля сталого розвитку міста Хмельницького” вона ініціювала проведення моніторингу цін на харчові продукти у торговельній мережі міста, витрат бюджетних коштів посадовцями тощо.

Найважливішим у проведенні особистого звіту Ірина Ковальчук визначила можливість безпосереднього спілкування з виборцями, почути нові звернення та відповіді на них представників комунальних служб. Учасники зустрічі цією можливістю скористались охоче. Так, ішлося про незадовільну роботу УМК “Будівельник”, проблему з розміщенням контейнерів для побутових відходів, покращення транспортного сполучення в окрузі, забезпечення належного рівня правопорядку, хаотичні парковки, стан ліфтів. Зібрання докладно проінформував директор КП “Електротранс” Віктор Паламарчук, працівники УЖКГ і УМК “Заріччя”, Зарічанського відділку поліції. Люди висловлювали іноді протилежні погляди і депутату разом із секретарем міської ради доводилося спільно вирішувати спірні питання. Це була жвава, активна розмова з конкретними пропозиціями і порадами. Так, на скаргу щодо неякісного харчування у дитсадку №5 Ірина Ковальчук висловила готовність надати допомогу в складанні кращого меню фахівцями територіального центру. Також вона закликала старших будинків і голів ОСББ подбати про безкоштовне встановлення загальнобудинкових лічильників води, а перевізників забезпечити соціальних працівників безоплатним проїздом у віддалені мікрорайони. Учасників звітної зустрічі вона запевнила: “Всі ваші звернення до мене одразу ставляться на контроль міською владою”. Схвально сприйнятий звіт мав продовження індивідуальним спілкуванням з депутатом.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info