Понеділок, березня 19, 2018

Як у Гречанах будується дитсадок

Місцеве самоврядування

У середу міський голова Олександр Симчишин проінспектував будівельні роботи у дитсадку №7 “Козачок” у мікрорайоні Гречани.

 

За словами міського голови, після відкриття ДНЗ №7 “Козачок” задовольнить на 90% потреби мешканців Дальніх Гречан у дошкільних навчальних закладах. Заплановано, що кілька груп дитсадка приймуть перших дітлахів вже цієї весни.

“Фактично це реконструкція приміщення старого плавального басейну, у процесі додаються нові роботи. Так, у підрядника раніше виникла проблема з демонтажем чаш басейну, завалених сміттям. Це трохи змістило терміни виконання робіт, але будівництво вже підходить до логічного завершення, — розповідає Олександр Симчишин. — Навесні спробуємо запустити бодай дві групи дошкільнят, щоб оживити заклад. А 1 вересня усі шість груп наберуть діток. Загальна вартість дитсадка складе до 17 мільйонів гривень”.

ДНЗ №7 “Козачок” стане одним із найкращих дитячих садочків у місті. На кожну групу передбачено три просторі приміщення, у садочку будуть великі ігрові зали, санвузли, господарські приміщення, сучасний харчоблок, якісне опалення й гарний ігровий майданчик у дворі.

Міська влада продовжуватиме збільшувати кількість хмельницьких дошкільних навчальних закладів. За словами Олександра Симчишина, у березні-квітні почнеться будівництво дитсадка у Лезневому. На будівельні роботи у міському бюджеті вже закладено п’ять мільйонів гривень.

“Плануємо, що роботи над дитсадком у Лезневому будуть завершені впродовж наступного року. Крім того, виділили три мільйони гривень на добудову приміщення під дитсадок у НВО №1 на Старокостянтинівському шосе. Також на фінішну пряму виходить будівництво дитячого садка як частини нового НВК на вулиці Залізняка для потреб мешканців Озерної”, — наголосив міський голова.

Андрій ЯЩИШЕН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info