Понеділок, березня 19, 2018

Комунальники й учасники АТО отримали нове житло

Місцеве самоврядування

Напередодні свят міська влада зробила справжній новорічний подарунок сім’ям комунальників і учасників АТО, допомігши їм вирішити житлові проблеми.

Спершу минулого четверга міський голова Олександр Симчишин привітав зі святами сім родин працівників КП “Хмельницьктеплокомуненерго” і вручив їм ключі від новеньких квартир. За словами міського голови, саме від тепловиків залежить безперебійне постачання гарячої води й тепла хмельничанам. Але, виконуючи таку відповідальну роботу, вони, на жаль, мають не надто високі зарплати. Тому, щоб утримати людей і загітувати нових спеціалістів працювати у комунальних підприємствах, місто поступово забезпечує їх житлом.

“Під час вибору комунальників, які отримають квартири, я наголошую їхньому керівництву, що найперше потрібно обирати людей робітничих професій, молодих спеціалістів і тих, хто пропрацював десятки років, — зауважив Олександр Симчишин. — Працівникам теплокомуненерго у 2017 році ми вручили 47 ордерів на квартири, 25 із них — службові. А загалом 2017-го нове житло отримали 84 працівники комунальної сфери”.

Міський голова повідомив, що у 2018-ому комунальникам планують вручити ключі ще від 20-30 квартир.

А минулої п’ятниці міський голова вручив чотирьом родинам учасників АТО сертифікати на отримання грошової компенсації на придбання житла. Крім того, один учасник війни на Сході отримав ключі від квартири. Олександр Симчишин розповів, що за два роки міській владі вдалося покращити житлові умови понад 50 родинам учасників АТО. Найперше, новими квартирами забезпечили сім’ї загиблих бійців і військових, які через поранення під час російсько-української війни отримали групу інвалідності.

“Робимо це не з обов’язку, просто розуміємо, що маємо допомагати тим, хто забезпечує мирне небо нашим дітям. До речі, ми стали першим містом, де запровадили механізм грошової компенсації за житло для бійців АТО. Кошти, які надають учасникам АТО, розраховуються за спеціальною формулою й можуть бути використані лише на придбання квартири. Цей механізм дасть більше свободи людям, адже вони самі зможуть обирати забудовника й мікрорайон, у якому планують жити”, — зазначив міський голова.

Андрій ЯЩИШЕН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info